toisiaan peräsuoleen.
Lessuvihaaja ja löylykauhamies panevat
3
94
Vastaukset
Löylykauharunkkari on aika kuuluisa jo.
- huvinsa.kullakin
Mikä löylykauhamies ja mikä lessuvihaaja? Jotakin uusia viestejä oli tänään joissa puhutaan kauhoista mutta vanhemmissa keskusteluissa en sellaisia nähnyt ollenkaan. Katselin siis keskustelua viimeisen vuoden ajalta. Paljon oli kyllä viestejä poistettu mutta näin jälkeenpäin ei niistä tiedä poistamisen syytä tai viestin sisältöä.
Joku siis jatkuvasti tehtailee viestejä jotka seuraavana päivänä on jo poistettu keskusteluista? Outo harrastus mutta outoja muutkin fetissit ovat muiden kuin niistä itse kiinnostuneiden mielestä. Luulisi tuohon harrastukseen kuluvan aikaakin.
Varmaan vähän samanlaista kuin jos yrittäisi kaivaa ämpärillä järven pintaan kuoppaa. Hetken päästä veden pinta on taas sileä eikä kuopasta ole jäljellä kuin vähän laineita.- Ennemminkin
Kuin poistaisi kuolleita kaloja järvestä kellumasta.
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1625656
- 2653334
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413293Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?442728- 361864
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?281637Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411596- 161467
- 231447
- 241357