En vain tiedä miksi mutta aina kun muut alkavat puhua parisuhteista niin esitän että ei kiinnosta muttq oikeasti kuuntelen kuulo tarkkana ja lopulta olen ihan hiilenä ja päädyn hajoitamaan jotakin. Olisihan se siistii mut pelkään et oon liian kylmä ja se muija vaa hylkäis mut ja siit tulis vaa enemmä haittaa ku iloo. Hitto mul ei varmaa ees oo enää tunteit ku mikää ei vaikuta kiinnlstavalt.
Muiden parisuhteet raivostuttavat
4
106
Vastaukset
Kaikilla ongelmansa.
Onhan se ikävää, kun muut hehkuttaa suhteitansa ja itse saa vain tyytyä kuuntelijan rooliin, tuttua. Kaikki tytöt eivät kuitenkaan kuitenkaan hylkää heti, jos on tunteeton, vaikka en kyllä usko sinun olevan tunteeton.
Onnea elämääsi, kyllä uskon sinun löytävän sen "oikean" kun aika koittaa!- Turpaskii
Raivostuttaa niin että meinaa tulla kakka housuun.
- Tunteetonetole
Kerta se herättää tuollaista raivoa niin tunteeton et ainakaan ole! Joskus kun on pitkiä aikoja ollut sinkkuna ja kaivannut läheisyyttä ja henkilöä kenelle jakaa ajatuksia niin oon ollut tuollaisia tuntemuksia... Pää pystyyn, nopeemmin kun huomaatkaan niin oot ittekin jonkun mukavan muijan löytänyt kenestä ite höliset kokoajan kavereille! :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site425831Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714565Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464332SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564121SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt873710Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään613245SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502423Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352329Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422069En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131179