Nainen, mikä saa hässäkkäsi kostumaan?

Tasapuolisuuden nimissä ja näin tasa-arvon aikana kysymys myös naisille, kun miehille on oma kysymysketjunsa.
16442
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Treenattu ja rasvattu molo tieteskin! Kun se on otettu sepaluksesta ulos tuulettumaan.

Äänestä
  • Liian iso ei kiihota eikä houkuta, koska muisto sen satuttamisesta piukassa paikassani ei ilahduta.

    Äänestä

Hellyys, ihokosketus, suukottelu, älykäs kumppani, aikuisten leikit, hyvä olo ja lempi

Äänestä
  • Yök! Onpa kamalia kuvia!
    Ehkä ovat sitten miesten mielestä mukavia.

    1Äänestä

  • YökEnTaidaKatsoaElokuva kirjoitti:

    Yök! Onpa kamalia kuvia!
    Ehkä ovat sitten miesten mielestä mukavia.

    Mua nauratti...Lokomossa kävin katsomassa näyttelyn.
    Piiskallako jöpöttimestä tulisi tuollainen hirmulisko, mikä pistäisi naisen kahtia...eieisentään.

    Äänestä

  • No siinähän on just sellaisia treenattuja ja rasvattuja moloja jöpöttämässä sepaluksesta ulkona kuin mitä tarkoitinkin;DD
    Sääli että tarjoavat niitä vain miehille. Eikö nainen sais ottaa homolta edes suikkiin jos tekis mieli jos eivät pimpsasta välitä?

    Äänestä

Hei beibi, camoon! Mun satiininuppuni ei ole mikään hässäkkä! Käyttäydy!

Valitettavasti pitää sanoa että yhä vähemmät jutut saa minkäänlaista reaktiota aikaiseksi. Jos pää joskus kääntyykin, se kääntyy kuten olisi nähnyt taideteoksen, suu ei vetistele enää silleen, henki ei salpaannu, perhoset nukkuvat päiväunia.

Muistaakseni pidän miehisistä hellistä otteista. Mutta saatan muistaa väärinkin. Siitä on sen verran pitkä aika, enkä ole ihan varma kannattaako sitä osiota elämästä avatakaan. Vanhat luurangot pysyköön kaapeissaan.

Äänestä
  • Mutta muista tämäkin. Vaikka luurangat kovia ovatkin, ja tulisivat kaapeista, ne itsenään eivät saa aikaan hässäkkää, että satiinisimppelisi ottaisi edes ilmankosteutta. Täytyy käyttää myös mielin kielin panoksia.

    Äänestä

Peräkammarin runkkari,vaihda palstaa.

Äänestä
  • Eikö pornosivut riitä, pitääkö tänne tulla vielä mässäilemään 😁

    1Äänestä

Kyllä se minä olen joka hässäkän hoitaa. Olen Jorma - isolla J:llä.

1Äänestä

Nyt aloittaja kyllä kyselee niin yksinkertaista asiaa, jonka jokainen normaalilla älyllä varustettu ihminen pystyy itsekin päättelemään. Essolaisten mielestä naisen hässäkkä saattaa kostua silloin, kun pienempää tarvetta tehdessä virtsaa pääsee roiskumaan reunuksille. Kostuminen ei jää pysyväksi, sillä ylimääräiset roiskeet on helppoa kuivata hässäkästä tavallisella vessapaperilla, jota on saatavilla jokaisessa vessassa (Essollakin).

Äänestä

Käsisuihku pesee, puhdistaa ja kostuttaa hetkeksi. Tekee hyvää ja pitää huolta. Ihanaa, että käsisuihkuja on nykyään käytettavissä myös julkisissa vessakomeroissa. - Pisulle, pesulle ja...

Äänestä
  • Vai sellaista toimintaa...

    Olen huoltomies. Täten ilmoitan!

    Käsisuihkujen toimintahäiriöt ovat lisääntyneet räjähdysmäisesti.
    Kaiken lisäksi suihkun suutin rei-issä on alkanut ilmetä karvan kasvua...

    Auwink Auwink

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Myös.lesboille kirjoitti:

Tasapuolisuuden nimissä ja näin tasa-arvon aikana kysymys myös naisille, kun miehille on oma kysymysketjunsa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu