Sheivaus pimppi karvat

Eli oon tämmöne 12v tytsy ja mulla on tosi tummat alapää karvat mitkä haluaisin ajaa pois.voiko tavallisella sheiverillä ajaa ne pois?häpeen oikeesti tota karvotusta
4211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Vissiin voi, kunhan on terävät terät. Huonoilla terillä voi mennä iho rikki ja tulee helpommin sisäänpäinkasvaneita karvoja ja karvatupintulehduksia.

Mutta häpeän takia niitä on turha ajaa. Kelle sinä muka pillukarvoitustasi esittelet?

Äänestä
  • Naulan kantaan.

    Äänestä

Totuttele nyt vaan siihen karvoitukseen, kun olet naiseksi tulossa, se on kuitenkin ihan nätti ja siisti.

Äänestä

Miten munakarvat sheivataan onko vinkkiä, kun ei kehtaa mennä kauppaan ku töröttää housujen läpi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jakelahest12 kirjoitti:

Eli oon tämmöne 12v tytsy ja mulla on tosi tummat alapää karvat mitkä haluaisin ajaa pois.voiko tavallisella sheiverillä ajaa ne pois?häpeen oikeesti tota karvotusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu