Oudoimmat paikat missä olette harrastaneet seksiä?

Kertokaakokemuksianne

Itsellä on ravintolan vessa ja sakasti. Molemmat oli yhden illanjuttuja. Hetken mielijohteesta harrastin seksiä parhaan kaverin kanssa vessassa ja papin kanssa sakastissa.. Onneksi kukaan ei tullut yllättämään.

9

719

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 3894322

      No kertoo sinusta paljon...

    • 87087956

      Sängyssä. Naurattaa vieläkin

    • möhönen

      Panna puksuttelin kerran erään nuoren naisen kanssa paloautossa. Mukavasti nainen ujelsi, kun lasketin pohjaan asti... kivaa oli!

    • kaikenlaistatapahtuu

      me taas tyttiksen kanssa pantiin menemään sairaalanvessassa, möhönen jäi junasta jo. Minä siellä potilaana ja tyttis tuli kattomaan.

    • Ravintolan wc on kai klassikko.

    • TarkaBi

      Tykkäisitkö tehdä sen autossa?

    • Höpsööntynyt

      Mun haluja kyllä laskee kaikki wc-tilat kuten myös roskisten läheisyys. Mutta olen kyllä Helsingissä keskellä päivää eräässä metsikössä (ulkoilualue) rakastellut silloisen miesystävän kanssa. Myös kesäteatterin katsomossa kesäyönä on tullut rakasteltua yhden lyhytromanssimiehen kanssa. Paras paikka on kyllä varmaan korkeushyppypatja liikuntavälinevarastossa keskellä kesäpäivää. Löylyhuoneessa on paneskelu aloitettu, mutta siellä oli liian kuumaa viedä hommaa loppuun. Myös kyläpaikoissa on sekstattu. Nämä kaikki olivat siis heterorakasteluita. Olen kiinnostunut myös jatkossa erikoisista paikoista. Esimerkiksi teltta, heinälato, laituri, kaunis metsämaisemapaikka... Naisen kanssa naisena voisi olla jännää myös esimerkiksi bussin takimmaisessa penkissä hyväileminen :-D

      • VainLesbojuttuja

        Me lesbot emme halua kuulla miten ja missä joku nainen on harrastanut seksiä miehen kanssa. Sen sijaan jos edes haluamme lukea tai kuulla tarinoita ylipäätänsä niin kahden naisen välisestä rakkaudesta ja seksistä kiitos. Eli vain lesbotarinoita lesbopalstalle, kiitos! Teille heteroille on ihan jo tarpeeksi palstoja, jossa voitte tarinoida heteroseksistä keskenänne.


    • Kerrankesässä

      Himo vei ihan yhtäkkiä ja aloitettiin jo parvekkeella.. isot lasit eikä verhoja tms. Silloinen naisystävä veti vaan housuni alas ja...

      Tähän asti paras on ollut luentosali. Mitään niin spesiaalia ja jännää ei tule varmaan ikinä enäö tapahtumaan :)

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas nuoren kuolema

      Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭
      Lapua
      178
      7202
    2. Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät

      Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa
      Maailman menoa
      79
      3700
    3. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      122
      3619
    4. Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä

      Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma
      Maailman menoa
      76
      2898
    5. Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa

      Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.
      Maailman menoa
      46
      2459
    6. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      76
      2344
    7. Kuinka paljon teillä

      on ikäeroa?
      Ikävä
      134
      1950
    8. Sinusta kulta paljastuikin yllättävä

      taito. Vaikuttavaa. ❤️
      Ikävä
      54
      1348
    9. Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin

      Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta
      Maailman menoa
      376
      1313
    10. Miksi suorittamisesta tulee

      Miksi suorittamisesta tulee hyvä fiilis? Mitä sillä paikataan? Jollekinhan se voi olla jopa terapeuttista, mutta itse a
      Sinkut
      59
      1280
    Aihe