Pelasin raha-automaattia ja päästi bonus peliin ja kone iski tiltin.Ei toiminut vaikka kuinka naputteli.Hyvityspyynnön käsittely kesti37päivää ja hyvittivät panokse.Reilustoi alle mitä pelistä ois keskimäärin tullut.Todella törkeää kohtelua ja jäi huijattu maku.Muilla kokemuksia veikkaus peleistä ja epäoikeidenmukaisuudesta?
veikkaus/rahapelit
PettynytPelaaja
1
269
Vastaukset
Ntissä on Kultajaska kesken bonuspelin ruvennut lataamaan.Panos oli 3euroa ja hyvitys kesti 3viikkoa ja tuli6euroa.Hyvitys oli siinäkin alle pienimmän voiton.Nettipokeri on tilttaillut ja ei sitä veikkaukselle viiti senkään takia pelata.Suosittelen pelaa ulkomaille.Parempia kertoimia,paremmin toimivat softat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2401938- 1881607
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä461240Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad50952- 40779
- 14760
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30751Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21740Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .23722Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46637