kuinka

niitä

leffoja ja biisejä pystyy lataamaan verkosta.
ihan alusta lähtien jos joku viitsisi neuvoa

6

418

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • saatana!

      Kukaan ei enää jaksa ruveta alusta lähtin sepostamaan miten nyt oikein waretetaan! Jos viitsii edes lukea ensimmäisen sivun vanhoja viestejä tai käyttää hakua niin saa miljoona vastausta! Vähän omatoimisuutta!

      • Ei sinusta ainakaan voisi tulla opettajaa. Ja jos joskus sellaiseen hommaan rupeiaisitkin, olisit varmaan maailman huonoin ja kärsimättömin ;)


      • saatana!
        PontiusPilatus kirjoitti:

        Ei sinusta ainakaan voisi tulla opettajaa. Ja jos joskus sellaiseen hommaan rupeiaisitkin, olisit varmaan maailman huonoin ja kärsimättömin ;)

        ...mitään opettajia, mutta toi mun viesti on täyttä asiaa, toisin kun sinun!


    • tap73
      • weenomi

        Eti sanoilla; p2p, dc ohjeet, emule, jne Löytyy hyviä suomenkielisiä selko-ohjeita. Siis lyhyesti: tarvit peer to peeer ohjelman kuten emule, dc . Nämä saa netistä ilmaiseksi (varmista että lataat virusvapailta sivuilta sen dc .n, tästä keskusteluja sivuilla) Sitten lueskelet ohjeita ja laitat jotain itseltä jakoon jotta pääset dc hubeille mistä sit saat ladattua muilta. Lue niitä ohjeita huolella, ettet kämmää ohjelman asennusvaiheessa esim laittamalla esim koko C-asemaa jakoon, se kaikki tieto ko asemalta on silloin muiden otettavissa. Muutoin turvallista.


    • äääääääääääääääääääää

      http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=108&conference=4500000000000507&subcat=1099
      http://personal.inet.fi/surf/tassu/WinMX/

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko tyytyväinen viime tapaamiseemme?

      Vai toivoitko sen menevän toisella tavalla? Miten?
      Ikävä
      104
      3558
    2. Nyt se sit loppuu

      Et ei enää nähdä ja yhteyttä pidetä.
      Ikävä
      62
      3207
    3. Kuoleman pelko katosi

      Olen pelännyt koko elämän ajan kuolemaa mutta yhtäkkiä kun hindut paljastivat totuuksia uskonnoista noin aloin yhtäkkiä
      Hindulaisuus
      434
      2704
    4. Myötähäpeä kun näkee sut,

      tekisit jotain ittelles. Ihan hyvällä tämä!
      Ikävä
      82
      2507
    5. Viikonloppu terveiset kaivatulle

      tähän alas ⬇️⬇️⬇️
      Ikävä
      85
      2458
    6. Toiselle puolikkaalleni

      Sinulla ei taida olla kaikki nyt ihan hyvin? Minua itketti eilen kauheasti, sinunko itkuja itkin? Kyllä kaikki selviää j
      Ikävä
      42
      2134
    7. Jos sitä keittelis teetä

      Ja miettis mitä mies siellä jossain touhuilee... ☕️
      Ikävä
      97
      2103
    8. Ei mun tunteet

      ole mihinkään kadonnut. Enkä mä sua inhoa tai ole kyllästynyt. Mä ymmärsin, ettet ole kiinnostunut minusta, ainakaan sil
      Ikävä
      50
      1752
    9. Kuhmolainen on selvästi kepun lehti

      Kuhmolaise etukannessa oli Kuva kun Jaskalle annettiin karhu patsas.mutta kukmolaislehti oli niin kepulainen että Jaskan
      Kuhmo
      22
      1730
    10. Huomenta ........

      Huomenta 💗 Tiedän, että tuntuisit hyvälle.
      Ikävä
      12
      1706
    Aihe