Tytön kolme miestä

RiiiT

Mun poikakaveri, sen kaveri ja kaverin kaveri pani mua yks ilta. Ekaks ne pani vuorotellen, mut kun mä pyysin oikein nätisti, niin ne suostu sit kaikki kolme panee mua yhtaikaa. Vaik ei ne oikeesti halunnut, teki sen vaan mun mieliks. Ne on niin kilttei ja söpöi.

-Maija-Riitta

4

20153

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lotta979797

      Unissas😂😂😂

    • Meillä oli sellainen luokkatapaaminen Tallinnassa. Oltiin Baarissa mukit kädessä. Sellainen kuuskymppisten pukumiesten ryhmä siis. Siihen tuli sellainen pariskunta nuori nainen ja vähän vanhempi poikaystävä. Ne oli kuvaus matkalla. Päädyttiin niiden hyttiin katselee niiden kuvia. Alaston nainen kaikissa paikoissa. Sen kasvoja ei kuvissa näkynyt. Ne pyysi meidät mukaan. Sit kuvattiin naista ja meitä. Meistä tuli vaan kädet kuvaan kun me puristeltiin sitä naista.

    • Hyvikoetettu

      Muistan nuorena likkana kun ainoat huvittelupaikat kesäisin olivat ne vanhat kunnon lavatanssit maaseudulla. Kiersin bussilla lähes joka ainoan tanssipaikan ja niistä en muista yhtään kertaa ettenkö olisi saanut miesseuraa. Joskus useampaa saman illan aikana. Kerrankin eräs kaukainen tuttavani oli sielä volkkarin pakulla, missä oli valmiiksi pari patjaa takana. Siellä sain neljältä kaverilta vuoron perään ja siitä huolimatta tuntui, että olisin tarvinnut lisää. Näitä kertoja oli lukemattomia. Myöhemmin kun olin jo ravintolaiässä, alkoi vähän varttuneimpien misten kanssa seurustelu ja sitä on jatkunut näihin piviin saakka.

    • Panemattaparas

      Asun suht. suuressa taloyhtiössä, kuitenkin useimmat ovat hyvänpäivän tuttuja toisilleen, kuten eräs yksinäinen mieskin, jonka kanssa usein juttelin.
      Alkoipa hän kerran kehumaan, että hänellä on paljon pornofilmejä, koskas tulisin katselemaan ja tulihan sitä lähdettyä kerran ja sitten toistekkin, jotenkin ne vaan kiihotti, tämä taas johti siihen, että löysin itseni (pienen yllytyksen jälkeen) alasti ja annoin miehen hipelöidä ja runkata itseäni.
      Kun kerroin tästä pitkäaikaiselle poikaystävälleni, niin hänkin kiinnostui asiasta ja kysyi, että voisiko hänkin tulla, no kysyin, että saako ja kävihän se.
      Sovin illan koska tullaan ja sinä päivänä oli jo pieniä tykytyksiä havaittavissa, etenkin kun poikaystäväi kehotti pukautumaan niin, että vaatteet saa helposti pois, vedinkin päälleni vain pelkän veryttelyasun ilman rintsikoita ja pikkareita.
      Saavuttuamme paikan päälle videot lähti heti käyntiin ja istuimme sohvalle kolmistaan, minä keskelle, videokin oli minulle uusi ja aika hyvä, kyllä siinä tunnelma nousi ja huomasin, että jotain muutakin oli noussut, poikayst. sanoikin, että otetaan sulta nämä liiat vaatteet pois ja riisui minut saman tien, istuin uudelleen heidän väliinsä, mutta jalkani nostettiin heidän reisiensä päälle, olin siinä kuin kynarin penkissä ja pian tunsinkin kuinka alapäätäni hiplattiin, kaverini kehotti sitä toista kokeilemaan tissejäni ja niin sitten jatkuikin, miehet vaihtoivat aina välillä kohdettaan, tunsin olevani onneni kukkuloilla, oli mukavaa katsottavaa ja tunnettavaa, toinen hipelöi pilluani ja toinen rintojani, sainkin orkun aika nopeasti ja sen huomasi.
      Silloin kaverini sanoikin, että vähennetään mekin liiat vaatteet, otti itsensä alasti ja kehotti toistakin riisuuntumaan ja riisuihan se, istimme taas sohvalle, minä keskelle ja miehet molemmin puolin, paitsi että he olivat alasti ja elimet pystyssä.
      Aloin vähitellen lämpenemään uudellen ja tartuinkin miesten niihin pystyssä oleviin.. ja aloin tehdä hitaita runkkausliikkeitä, pingottelin esinahkoja niin taakse, kuin vaan uskalsin, samalla tunsin, että minuakin alettiin jälleen käsittelemään, hyvältä tuntui ja lopulta sainkin toisen kerran.
      Videokin oli loppunut ja istuskelimme siinä hetken, kunnes kaverini sanoi, että kait sitä täytyisi jo lähteäkin, mutta voisitko hoidella meidät, isäntä ensin, nousinkin hänen kanssaan seisomaan ja aloitin runkkauksen, käytän kolmisormitekniikkaa ja ole niinä kuulemma maailman paras, oma mieheni katseli metrin päässä toisen nautintoja en pitänyt kiirettä, sillä olin oppinut, miten hommaa voidaan pitkittää ja hyvin onnistuinkin siinä, mutta lopulta lensi, paljon ja pitkälle.
      Tein sitten saman miehelleni ja sain pitkitettyä sitäkin aika kauan, kunnes tuli ja paljon sitä oli kertynytkin.
      Poislähtiessä juteltiin, että voisihan sitä uudelleenkin tulla, mutta emme nyt toistaiseksi ole "vierailleet" katsotaan nyt.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saisinpa halata sinua joka päivä

      ja kertoa miten paljon sinusta välitän. Vaikka olisi jommalla kummalla huono päivä, väsynyt päivä tai kiireinen päivä, a
      Ikävä
      50
      5599
    2. Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä

      SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,
      Maailman menoa
      44
      4342
    3. Nykymiehet odottaa, että nainen lähestyy?

      Perus luonnonlaki menee päinvastoin! Oletko nähnyt luontodokkaria jossa naaraat juoksee uroksien perässä??? 🦁🫎🦍🐒🦦�
      Ikävä
      144
      3766
    4. Kolmen tuiki tavallisen demariahdistelijan nimet julki

      Nyt tiedetään ketkä kolme oli niissä niin tavanomaisissa demarin jokapäiväisissä askareissa avustajia ahdistelemassa. K
      Maailman menoa
      91
      3630
    5. Sannahan laski sähkön ALV:n 10 prosenttiin, Riikka runnoi 25,5 %:iin

      Tässäkin nähdään kumpi on Suomen kansan puolella, ja kumpi omaa vastaan. Putinistipersuille Suomen kansa tulee aina vii
      Maailman menoa
      70
      2854
    6. Kansalaispalkka ja maksuton joukkoliikenne

      Noilla pienillä parannuksilla saadaan Suomesta taas hitusen parempi paikka peruskansalaiselle, joka elää ekologisesti ja
      Maailman menoa
      105
      2497
    7. Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"

      Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan
      Maailman menoa
      56
      1816
    8. Muistattekos kun kaupassa piti pyytää tavarat myyjältä

      Edes kahvipakettia ei saanut itse valita, vaan myyjä nouti sen hyllystä tiskille. Jos osti jauhelihaa, niin se jauhettii
      Maailman menoa
      226
      1646
    9. Eikö tunnukin kamalalta, kun en

      anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut
      Ikävä
      36
      1521
    10. Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu

      Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä
      Suomalaiset julkkikset
      31
      1418
    Aihe