tulossa, saakohan musulmaaninaisetkin nyt kulkea ilman purkkaa päässän ja muutkin ihmiset kulkea vapanaa.
muslimeille ja muillekin miehille seksirobotteja
16
1680
Vastaukset
Pitääkö seksirobotin olla kuin ihminen. Eli pitääkö sillä olla välistä pääkipeä?
- Seonsiinä
BumbattaviaBarbaroita jakoon kuin kortonkeja. Blondi sinisilmäinen barbara saattaa säväyttää itämaan poikaa.
- Oskar-i-olematon
Ei täss mithään ropotteja tartte kun on tuo netti ja terveet kädet :D
- Osa-aikaeläkeläinen
Työkaverini, vanhapoika, sanoi aikoinaan Pumpattavasta Barbarasta, että sellaisen päältä jos kärähtäisi, ei enää kehtaisi töihin tulla!
- No-jo-on
Eli pahempi synti, häpeä, kuin syrjähyppy.
- Osa-aikaeläkeläinen
Sitäkin, ja vitsinikkareita riittäisi.
- Ymmärrän-kyllä
Niin.
Kyllähän siinä korvat kuumottaisi kun työkaverit tivaisi alvariinsa, koskas on häät, joko barbara on pieniin päin vai käytättekö ehkäisyä, minne päin menette kesälomalla, onko teillä mökkiä vai teltta, tekeekö barbara hyvää hernesoppaa, mitä se katsoo telkkarista jne.
(On muuten vanha nosto, taas).
- tuikku78
Olisi mielenkiintoista kokeilla kehittynyttä seksiroboa kun ei ole mitään käsitystä millaiseen ne nykyään pystyvät. Onhan noita panonukkeja ja dildokoneita ollut kautta aikojen, yksitoikkoisen makeenisia, mutta uskoisin nykyisellä tiotokonetekniikalla saatavan aikaan monipuolisempaa toimintaa. Noissa varmaan sama juttu kuin muussakin tekniikassa, että rahalla saa parempaa.
Mielestäni aloittajalla on joku psykologinen ongelma, kun erikseen mainitsee muslimit aloituksessa - esim. kristityt käyttävät paljon enemmän seksileluja. Tosin kristittyjen pappien maine on nykyään kärsinyt näistä lukuisista lapsiin sekaantumisjutuista. Näille seksinukeille tasa-arvon nimissä huivit tai burka päälle. Rasistista tehdä seksinukeista kristittyjen näköisiä.
- jotain_rajaa_
En kyllä tappiani kaikenlaisiin rotanlukkuihin pistä.
- KasKaskummaa
Mieluummin purkka suussa kuin päässä .
- Bengalitikku
Eikös nyt ole vähän omituista, että mummelit ja papparaiset miettivät joidenkin seksielämää. Sanoisinko ... jotain pervoa.
Mitenkäs 60- ja 70-luvulla, kun blondit mökinmantat kävivät Espanjassa ja Krekassa naiskentelemassa paikallisten perheenisien kanssa lomakohteissa?
Ajattelivat paikalliset perheenäidit noin? - Silloin-tällöin-tuppaa
Bengalitikku kirjoitti:
Eikös nyt ole vähän omituista, että mummelit ja papparaiset miettivät joidenkin seksielämää. Sanoisinko ... jotain pervoa.
Mitenkäs 60- ja 70-luvulla, kun blondit mökinmantat kävivät Espanjassa ja Krekassa naiskentelemassa paikallisten perheenisien kanssa lomakohteissa?
Ajattelivat paikalliset perheenäidit noin?Kyyyyl se seksi on mielessä, tavalla tai toisella, viimeiseen hengenvetoon asti ennen kuin purkka tukkii kitalaen.
- Bengalitikku
Saahan seksi mielessä olla, mutta miksi pohtia toisten?
- 123d213123f
jotenki surullista..
miettikääpä jotain ukkoa joka elää seksirobotin kanssa.. sitten vanhana tajuaa että elämä jäi elämättä ja oikea naiskosketus saamatta kun aika meni robotin kanssa. - jokolöyty
ennen ol pumpattava barbara joka....joskus ikkunasta tuulen mukkaankin karkas...taivaalle...oon kuullu.!kyyl perähä kaivattiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 33430154
Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?602526Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien651892- 2071757
Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes1661655- 341371
Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta
Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.881223- 1221058
Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex1031001Huomioon ottaminen
Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin30962