Duunari kirjoitti lääkärilleen kirjeen, josta lääkäri ei saanut selvää siinä olleiden kirjoitusvirheiden vuoksi.
Tämän vuoksi lääkäri kirjoitti kirjeen asianajajalleen ja liitti siihen varmuuden vuoksi mukaan duunarin lähettämän kirjeen.
Asianajaja ei saanut selvää lääkärin kirjeestä tämän käsialan vuoksi, eikä duunarin kirjeestä kirjoitusvirheiden vuoksi.
Tästä syystä asianajaja lähetti sekä duunarille että lääkärille laskun palveluksistaan.
Kirjeenvaihtoa
3
383
Vastaukset
- Hahaahahhaaaaa
Ilta-Sanomat kirjoitti asiallisen uutisen. Siinä se.
- mkutrh
Mulla rupes seisoon.
Hyä ettei kahvit menny väärään kurkkuun.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 574604
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1544218- 673852
- 1253810
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans473644Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe783464- 983031
- 542875
- 252706
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142414