Naiselle hyvää iltaa! :)
Neidille iltaa
6
191
Vastaukset
Mä en me vielä unille.
Naiselle nyt unille! :)
- aitoriitta
Hyvää yötä. Rauhallisissa merkeissä vappu. Lasillinen viiniä, nakkeja ja perunasalaattia. Huomenna minulla on iltavuoro. Miten sinulla? Oletko taas kotona. Ajattelen lämmöllä. Hyvä mieli.
- sääennuste
Vietätkö sinä vappua huomenna kosteissa merkeissä?
- aitoriitta
En. Ei tämänikäisenä enää jaksa juhlia. Lasten myötä juhlinta rauhoittuu. Katsottiin äsken yksi leffa miehen kaa ja lähden pian nukkumaan. Hyvä ilma oli tänään mutta huomenna huonompi.
- Pikkukukkaelluhallo
Kuokka...
Voi kuokka...tuu pelastaa...niin tylsää...😀👍♥🌻🎈
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1096796Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M974453L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa453749TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133150Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6281748- 661168
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551143- 91129
Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2001128Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j481100