Keskusteluketjujen päivämäärät ja kellonajat ovat jämähtäneet Su 27.05.2018 klo 08:29 kohdalle. Sen jälkeen ketjuihin on ollut mahdollisuus kirjoittaa viestejä ja kyseiset viestit ketjuissa näkyvät. Uusien viestien olemassaolo ei kuitenkaan näy aihealueen sivua katsottaessa.
Vastaukset 1
- robocop-tunaroi
Myös page=0 virheitä näkyy taas. Kun valitsee keskusteluryhmän vasemman reunan valikosta niin ryhmän nimen perään tulee page=0 jolloin ei näy yhtään keskustelua.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15234718/quotei-yhtaan-keskusteluaquot-eli---page0
Viimeksi tuo siis tapahtui pääsiäisviikonloppuna.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15237983/oli-joulu-tai-paasiainen
Kun päivystämässä ei ole ihminen vaan robotti niin näin käy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän511001Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll16881Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501799- 46737
- 42664
- 37619
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30596Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE166553Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37540Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan57518