Keskusteluketjujen päivämäärät ja kellonajat ovat jämähtäneet Su 27.05.2018 klo 08:29 kohdalle. Sen jälkeen ketjuihin on ollut mahdollisuus kirjoittaa viestejä ja kyseiset viestit ketjuissa näkyvät. Uusien viestien olemassaolo ei kuitenkaan näy aihealueen sivua katsottaessa.
Vastaukset 1
- robocop-tunaroi
Myös page=0 virheitä näkyy taas. Kun valitsee keskusteluryhmän vasemman reunan valikosta niin ryhmän nimen perään tulee page=0 jolloin ei näy yhtään keskustelua.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15234718/quotei-yhtaan-keskusteluaquot-eli---page0
Viimeksi tuo siis tapahtui pääsiäisviikonloppuna.
https://keskustelu.suomi24.fi/t/15237983/oli-joulu-tai-paasiainen
Kun päivystämässä ei ole ihminen vaan robotti niin näin käy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521053Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll211000Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl514838- 49801
- 45712
- 37649
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30616Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE181595Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan60583Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37560