Esinahka takana

Niin että nyt äijät ku on kesäloma ni on hyvä aika alkaa pitää esaria takana!
71178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyllä minulla on pitkä esari 2cm terskan jälkeen
ja koko komeus on 9cm esari

Äänestä

Ite oon 12 ja mulla on 12cm pitkä muna

Äänestä
  • homoo

    Äänestä

En oo koskaa ymmärtäny tätä esisnahan takana pitämistä, todella epämukavaa

Äänestä
  • eikä oo

    Äänestä

Ihan vapaasti mielen mukaan. Takavuosien buumi taitaa kumminkin olla ohi - tuossa 10 - 12 iässä paljasterskaisuus antoi miehekkään olon, mutta nyt puolenkymmentä vuotta vanhempana asiasta ei viitsi pitää lukua.

Äänestä

Sää kertoo paljon vaatteiden repimisestä, kuten politiikkakin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


miseboe kirjoitti:

Niin että nyt äijät ku on kesäloma ni on hyvä aika alkaa pitää esaria takana!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu