Pahin buffetravintola ikinä virukeskuksessa

Mansikka09

Olin Tallinnan reissulla ja näin risteilyn Welcome to Tallinn esitteessä tarjouksen että 7,50 euroa buffet ruokailu ja päätin mennä virukeskukseen lounastamaan CHI Indian buffet ravintolaan ja mikä suuri pettymys! Nauta oli sitkeää ja jänteistä ja sika raakaa ja kaikki keittoineen ihan mauttomia ja mulla meni ruokahalut samantien ihan karseeta ruokaa kaikki! Ei ihme että siellä oli rauhaisa tunnelma kun eihän siellä käy asiakkaita😅 halusin kommentoida ettei joku myös tuhlaa rahaa pahaan ruokaan

9

551

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Läävää.On

      Kaikki Virossa on rahan tuhlausta, Viro on läävää!!

    • Karsee-Maa

      Virossa on kaikki karseeta.

      • Reissu.Roope

        Pahin maa missä olen käynyt on Viro!


      • Eikä ole. Riippuu missä asioi. On niitä surkeita paikkoja Suomessakin


      • PeräHikiänLuuserit
        Reissu.Roope kirjoitti:

        Pahin maa missä olen käynyt on Viro!

        Ratkaisu on yksinkertainen: Ette vain enää matkusta sinne. Samalla voitte lakata lähettämästä typeriä kommenttejanne tänne!


      • UskomatontaToimintaa

        Tämän foorumin ylläpito on säälittävää. Trollausviestit saavat jäädä mutta niitä arvostelevat viestit poistetaan. Kuten kai tämäkin kohta.


      • Amanda-Amelie

        Olen huomannut saman asian. Tämä sama eri nimimerkkejä käyttävä tyyppi on kaiken arvostelun yläpuolella. Miksi näin? Ja poistuu kohta myös tämäkin.


    • jänkäjouka

      Eihän tämä buffetti kummanen ole,On kyllä rauhaisa tunnelma,ei ollut jonojakaan siellä.

      • KylläOksetti

        Virun buffetravintola ruuassa oli matoja.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      61
      11615
    2. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      96
      8821
    3. Kovan viikon ilta pitäisi lakkauttaa

      Käytännössä pelkkää SDP:lle ilkkumista koko ohjelma veronmaksajien kustannuksella.
      Maailman menoa
      10
      4393
    4. Pakoputkipörisijä syttyi tuleen kesken ajon

      Kyydissä oli 7 henkilöä, mutta hyvä onni matkassa epäonnistuneesta käyttövoimavalinnasta huolimatta, eikä kukaan loukka
      Maailman menoa
      21
      3944
    5. Kalja-Kristus Kutsuu Luokseen

      Nyt on Oikea Hetki Ottaa Ryppyys Vastaan! Lue Pelastusryyppy ja tee Promillista elämäsi Herra! Pelastusryyppy on teksti
      Maailman menoa
      5
      3851
    6. Borat ärhäkkänä, syyttelee kokoomusta vilpin suojelusta

      Hänen mukaansa kokoomus seuraa ”toimettomana vierestä, kun vilpilliset firmat vievät urakat rehellisten nenän edestä”, j
      Maailman menoa
      7
      3636
    7. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      89
      3590
    8. Persut on SYYLLISIÄ KAIKKEEN NEGATIIVISEEN SUOMESSA

      , ne haluaa neuvostoliiton putinin kanssa takaisin, shit voi valvoa kaikkea ja kaikkia, no tietty makeeta mannaa itselle
      Perussuomalaiset
      13
      3429
    9. Perussuomalaisiin minä luotan

      Bensaa raaskii taas tankata ja ensi vuonna laskee ruoan verotus. Nämä muutokset parantavat pienituloisten asemaa.
      Maailman menoa
      34
      3222
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      45
      2405
    Aihe