Scientologian materiaalit on tallennettu vuorten sisälle huippuinnovatiivisella tavalla, tallennusmateriaalit ja tallennusrakenteet kestävät esim. maanjäristyksetkin. Kannattaa katsoa tunnin video tästä tallennusprojektista, jossa tehtiin matkan varrella muutama patentointikin. Eli materiaalin tallennuksessa käytettiin pohjalla vanhaa tallennusteknologiaa joka yhdistettiin uuteen innovatiiviseen teknologiaan. Tallennusprojekti oli käsittämättömän suuruinen ja vaati suuria ponnisteluja sekä tietojen etsimistä. Video asiasta löytyy osoitteesta scientology.tv ja sieltä sivustolta valikko SHOWS ja sen takaa löytyy video Archival Project. Suosittelen katsomaan tuon videon, siitä saa hyvän käsityksen kuinka asioita tehdään päättäväisesti ja tosissaan.
Vastaukset 8
- kultalaattoihin
Hakataan kallioon koko ihmiskunnan kirjallinen tuotanto.
- asfgasdf
Kaikesta hevonsonnasta te uunotetut maksatte.
- Uudenaikakaudentuleminen
Mistä hevonsonnasta uunotetut maksavat, anna esimerkki?
- ghzsdfgh
Uudenaikakaudentuleminen kirjoitti:
Mistä hevonsonnasta uunotetut maksavat, anna esimerkki?
Skientologiasta.
- USALRH
Hevonsontaa tulee suustasi, mut tsekkaas tätä https://www.scientology.tv/
Yleensä ne joilla on rahaa käyttävät tietoa väärin orjuuttaakseen muita
- Anonyymi
Eiköhän se olisi parasta ihmiskunnan kannalta, että jokainen sontalo- ...anteeksi scientologisti hakkaisi päätään vasten vuorta. Ja mahdollisimman kovaa.
Kohta ne julkaisee varmaan videon, jossa kaikki Tom Cruisen tähdittämät elokuvat kätketään kallion sisään. Mahdollisesti tuleville jälkipolville. :)- Anonyymi
Voi sinua reppanaa, kun olet noin tietämättömässä ja pelokkaassa tilassa. Uskot kaiken hömpän mitä kauhun ja kaaoksen kauppias valtamediat esittävät ja internet suoltaa ulos.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Olivia Oras kuollut
Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS571900Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13840Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.44718Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?
Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke41666- 43631
- 80606
- 47604
Tönölän hukkaputki
Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le35564Ei mitään käytöstä
Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su29536- 47514