Toyotan omistaja voi olla levollisin mielin kun Toyota on luotettava, ruosteeton ja mukava. Toyota on sitä mitä kilpailijat erittää epätoivoisesti kopioida mutta epäonnistuu surkeasti.
Luotettavuus ja ruosteettomuus on vakiona
faktantarkistaja
3
116
Vastaukset
- vittu.mikä.seko
Voiko kukaan olla sekopäisempi kuin aloittaja.
juuri näin. Toyota opetti volksvakenille autonrakennuksen jalon taidon. nykyäänhän vw:lla on kaikki mennyt pieleen koska Toyota ei ole suostunut vw:n avunpyyntöihin, skodat ja vw:t ruostuvat todella pahoin. ymmärrän kyllä että se käy vw uskovaisten mielenterveyden päälle, koittakaa nyt kuitenkin kestää, stressistähän tulee teille potenssiongelmiakin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke653266- 1412301
- 921858
- 1691547
- 851428
- 651426
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?741389- 691172
Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂771130Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t341078