Q Initiative

nouvankoin

18

1243

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sadf_sgrwt
    • Lege123
      • Matikkaonkala

        Wincapitasa puhuttiin miljoonista.. Onecoinisss miljardeista ja Q puhutaan biljoonista. Ei porukkaa huimaa yhtään


    • ManiVeska

      Kyllä varmasti ensi vuonna tulee initiative Q2. Varmana ei ole manit veskassa.

    • Tompppa
      • NANSIKKI

        Mukana ollaan.


      • SalmariTOPattaja

        Tästä tulee jotain. Kerrankin toimiva pyramidi jossa rutakeet ei juokse kassan kanssa


    • Initiaveq69
    • LoistavaMahdollisuus

      Ootte te pellet säälittävää porukkaa. Ei voi muuta sanoa.

      Onneksi tuttavapiirissä ei juurikaan ole ton lajin edustajia. Voisi elämä käydä raskaaksi, kun vähintään kuukauden välein tyrkytetään aina jotain p...skaa "loistavana mahdollisuutena"

    • Yritetäänkokeillaan
    • rikkaaksiii
      • Ei jummalaare että nää jaksaa. Mutta mikäpä siinä, jos yksi tuhannesta uskoo kusetukseen niin huijari tienaa.


    • bittirahamies
    • Q-Ukko1
    • Jakus1

      Tämä on uusi valuutta- ja maksuverkko nimeltä Initiative Q, jonka luoneet kaverit, työskentelivät PayPalissa. Nyt Q-valuutta on maksutonta, jos aiemmin rekisteröitynyt jäsen on kutsunut sinut.
      Ajatuksena on, että miljoonat ihmiset voivat liittyä verkkoon, Q: sta voisi tulla johtava maailmanlaajuinen maksuverkko ja sitten tunnettujen taloudellisten mallien perusteella korvauksen määrä on noin 20 000 dollaria.
      Varauksesi määrä vähenee joka päivä, ja jokaisella jäsenellä on rajoitettu määrä kutsumia. Voit käyttää kutsun linkkiä, tässä se on: https://initiativeq.com/invite/H896wTbT7
      (Älä huoli, tämä ei ole huijaus. Sinun tarvitsee vain antaa nimesi ja sähköpostiosoitteesi, ja paikkasi on varattu).

    • Handes
      • Annettu linkki on harhaanjohtava. Sen kautta ei pääse ilmaisen rahan kimppuun.

        > Tuossa linkki ilmaisen rahan kimppuun, muutama kutsu vielä jäljellä, joten äkkiä!

        Lähetä tietosi tähän osoitteeseen: [email protected]

        Muista myös tilinumerosi, jolle palautamme voittosi. Jos vastaat em. sähköpostiosoitteeseen, saat ohjeet. Laita sinne satanen, Ja kun saamme riittävästi jäseniä, saat heti TONNIN tilillesi!

        Ei kannata lähteä helppoheikkien matkaan kuten em. nimimerkki mainostaa. Luota mieluummin perinteiseen ja tunnettuun SAUNASEPPOON!


      • oohjaaah

        Hannu Yli Talon heittelee Kuu-rahojaan


    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava

      Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I
      Maailman menoa
      155
      3700
    2. Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa

      Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk
      Maailman menoa
      84
      3168
    3. Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa

      Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva
      Maailman menoa
      85
      2625
    4. Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista

      Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro
      Maailman menoa
      44
      2519
    5. Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen

      ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?
      Maailman menoa
      67
      2475
    6. Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja

      Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,
      Ikävä
      21
      2356
    7. Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?

      Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä
      Maailman menoa
      136
      2307
    8. Mikä aate kaiken pahan takana?

      Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.
      Maailman menoa
      152
      2195
    9. Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!

      Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville
      Suomalaiset julkkikset
      38
      1940
    10. Muistan vuosikymmenten takaa

      Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.
      Ikävä
      12
      1816
    Aihe