Sutin foorumi on suljettu, parablogin foorumi on aika kuollut ja BHT:lle ei viestittele kukaan. Nyt on avattu uusi foorumi ufoista ja niihin liittyvästä mystiikasta kiinnostuneille. Foorumi on vielä aika tuore, mutta keskustelua on jo ehtinyt syntyä lupaavasti. Suosittelen kokeilemaan ja rekisteröitymään: keskustelu on aika perustasoa ufopiireissä, joukossa on myös helmiä.
Juttua riittää myös kasvisruuasta ja new age aiheista. Laitan linkin erikseen, jottei poisteta.
Uusi foorumi ufoista ja mystiikasta kiinnostuneille
17
88
Vastaukset
- UusiFoorumi
Tässä on linkki:
http://forcefoorumi.freeforums.net/Onpas karmean näköinen.
Noin huonoa www-sivusuunnittelua en ole pitkään aikaan nähnytkään.
Keskusteluna siis vakavamielinen hörhötys?
http://forcefoorumi.freeforums.net/board/71/ufot-alienit
Kyllä!
- eipä_yllätys
Foorumi on ajat sitten kuollut ja BHT:lle ei viestittele kukaan.
Enkä yhtään ihmettele tuota, kun eräs piti sitä omaa jonninjoutavaa skeptistä monologiaa. - ennenaikainen
BHT on hiljainen mutta ei kuollut. Näkyy siellä edelleen keskustelua olevan muutaman selvästi oikean asiantuntijan voimin. Ei sinne varmaan kukaan edes toivo tämän tapaista trollausta, vaan laatu korvaa määrän.
- kuga-han-taas
Ketähän oiken tarkoitat? :)
Ettet vaan itse puolustelet ja kehuskelet tekemisiäsi. :) - koulupudokkaat
Kun kopioi muiden tekstejä, niin oma osaamattomuus ei tule niin helpolla ilmi?
- pilkutaako
"Pilkkua viilaavat henkilöt saattavat tuomita kirjoittajan älykkyyden pelkän tekstin perusteella,"
Tuohan sopii sinuun aika täydellisen oivallisesti. - koulupudokkaat
pilkutaako kirjoitti:
"Pilkkua viilaavat henkilöt saattavat tuomita kirjoittajan älykkyyden pelkän tekstin perusteella,"
Tuohan sopii sinuun aika täydellisen oivallisesti.Tekstiesi sisältö kertoo älykkyydestäsi tai oikeammin sen puutteesta vielä paljon enemmän kuin kirjoitusvirheesi. Jäikö peruskoulu kesken?
- kuvitteletko
koulupudokkaat kirjoitti:
Tekstiesi sisältö kertoo älykkyydestäsi tai oikeammin sen puutteesta vielä paljon enemmän kuin kirjoitusvirheesi. Jäikö peruskoulu kesken?
Kuvitteletko mahdollisesti olevasi kovinkin fiksu ja älykäs,
kun tuollaista tekstiä täällä jatkuvasti suollat? - Adoj
kuvitteletko kirjoitti:
Kuvitteletko mahdollisesti olevasi kovinkin fiksu ja älykäs,
kun tuollaista tekstiä täällä jatkuvasti suollat?Oletko sukua Yodalle?
Joo siellä kirjoittelen minä, psq ja pakkasukko ainakin. Zetoria en ole nähnyt vähään aikaan mutta siinä neljäs aktiivi. Hyvin hiljaista siis, mutta toisaalta keskustelu pysyy asiallisena.
- eivoimittää
Näköjään ne surullisenkuuluisat koululomat taas alkaneet.
- 1776
Juu... ja minäkin olen Varaktori sinun mielestäsi.
1776 kirjoitti:
Juu... ja minäkin olen Varaktori sinun mielestäsi.
Jaa onko täällä taas se mystinen "Varaktori" mellastanut kun itse olen ollut muualla? ;-)
Toivotan onnea uudelle foorumille. Pahaa vain pelkään että keskustelu on siirtynyt toisen tyyppisille sosiaalisen median alustoille.- äikän-ope
Oikolue tekstisi vaikka jollain tekstinkäsittelyohjelmalla, kun et muuten pysty selkeitä lauseita muodostamaan.
- ghnhgmg
Näyttää enemmän joltain Tähtien sota -fantasialeirin leikekirjalta.
- valonpuolelta
Esoterian asiantuntijoille Tähtien Sota on totta ja tapahtunut 4.5 miljoonaa maan vuotta sitten. Parhaillaan Suomessa on inkarnoituneena joitakin persoonia tuolta ajalta.
Ketjusta on poistettu 10 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M827433Demarilesbo synnytti lapsen
Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art2044690Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn734628Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v584140HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!
"Sdp:n uusi talousääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen714127Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu333629Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e613035Sovitteko ulkonäöllisesti
Oletteko kaivattunne kanssa sopivan näköinen pari? Semmoinen, suurinpiirtein yhtä hyvän näköisiä? Samanlainen olemus, ty652752Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj401950- 471695