Onko muita homoseksuaaleja lähdössä lystinpitoon inglesiin ensi kesäksi.
Kesäksi Inglesiin
8
178
Vastaukset
- Anonyymi
Tulossa ollaan muru. Kesällä Inglesissä on hauskempi painia poikain kanssa kun tuomitsevia tuulipukuja ei ole. Pidetään ystävät sateenkaarilippu korkealla.
- Anonyymi
Kuinka pääsette Inglesiin kesäaikaan. Onko suoria lentoja, vai välikaskulla. Kiinnostaisi tulla kokemaan Inglesin poikarakkauden anti tositarkoituksella. Ikä kun vaatisi jo asettumaan pysyvään miessuhteeseen.
- Anonyymi
Kyllä ! Minä ainakin olen varmasti mukana.
Ilosanoma leviää ja aina saa uusia tuttavuuksia,
Tuleehan meitä homoseksuaaleja Inglesiin joka maailman kolkasta! - Anonyymi
Ilmeisesti vajaailmoitus on sääntöjen vastainen.
En kuitenkaan aio lähteä tänäkään vuonna homppeloimaan Inglesiin.- Anonyymi
Sitten on eri asia. Kuulin vaan juttua Inglesin ja Maspalomasin vakiasukkailta että ne olisi olleet jääkaapissa pidempäänkin. Anteeksi jos ymmärsit väärin.
- Anonyymi
Tarkoitus olisi pistää koko nahkavaatevarasto uusiksi, mistä Inglesillä parhaat mustat nappanahkaiset vaatteet? Niittejä ja erilaisia remmejä, hapsuja jne saa olla ihan reilustikin.
Parhaat juhlat tietysti aina Pannussa, sitä ei tarvitse edes kysyä. Ovatpa nämä Anusnoomit vaan niin vitsikkäitä että ...
- Anonyymi
Kyllä vain, päälli- ja alin kerros aina nahkaa. Välissä kerros kumia.
Mikään ei tunnu niin hyvältä, kuin kumi ja nahka paljaalla kuumalla iholla.
Inglesin trooppisessa yössä.. Siinä sitä on, tunnelmaa. Ingelsissä nähdään!
Ketjusta on poistettu 24 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomessa on meneillään boomereiden kosto
1990-luvun lamassa osumaa saaneet sukupolvet toivovat sen jälkeen syntyneille sukupolville kärsimystä porvareita äänestä1073056Petteri Orpon kommentti persujen väkivaltaan?
Hiirenhiljaa taas on, kun Tampereella persulahkon ääriosasto pahoinpiteli kantasuomalaisen tytön. Missä on pääministeri1582148IPCC romahtaa
Mitenkäs tässä nyt näin kävi? Ilmastohourimoinnin tukijalka myöntää, ettei mitään ilmastokatastrofia olekaan. Eikös tääl632112Toiko Helen laivalastillisen vieraslajeja Suomeen?
Loviisan satamaan tuotiin laivalastillinen pähkinänkuoria Norsunluurannikolta Loviisan satamaan kiinnittyi vapun al421812- 1471474
Pelolla pakottaminen
Kristinusko on tuovinaan valoa ja toivoa, mutta ensin pitää olla pimeyttä ja toivottomutta jotta joku valoa ja toivoa ha6241006- 100916
- 56798
- 81780
- 56739