Olen tainnut luulla erästä toista puolituttua miestä

Anonyymi

Kaivatukseni täällä koko tämän ajan!! Toivottavasti näin ei ole. 😰

20

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No?

      • Anonyymi

        Mitä no? Olen vain tainnut luulla että kirjoittelen kaivattuni kanssa vaikka se onkin oikeasti ollut joku muu.


      • Anonyymi

        Niin on


      • Anonyymi

        Tyhmästä päästä kärsii koko ruumis.


      • Anonyymi

        Huonosta pallosta, vappu-pollasta, kärsii koko maha.


      • Anonyymi

        Joo ja kaikkiin trollauksiin uskovaiset ne kärsii ihan joukolla, kunhan nyt ensin heräävät häpeämään. Suattaapi mennä tovi


    • Anonyymi

      Älä sepitä!

      • Anonyymi

        No en sepitä mitään! Jos olet se eräs S niin en ole KOSKAAN kaivannut sua. Tajuatko? Onko vaikea käsittää ettei sua olekaan kaivattu?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        No en sepitä mitään! Jos olet se eräs S niin en ole KOSKAAN kaivannut sua. Tajuatko? Onko vaikea käsittää ettei sua olekaan kaivattu?

        Tuskin se S edes käy täällä joten ota ihan rennosti vain..


      • Anonyymi

        S:ssää kyllä kaivataan täällä ;)


      • Anonyymi

        Eikä kaivata. S miehet ovat kuspäitä ja luusereita kaikki. Sami haista vit..!!!!!


    • Anonyymi

      Ihmetyttää nämä, joilla koko tuttavapiiri täällä tai joka toinen ainakin. 🙄

      Silloin kun ketjuissa näkyi vielä lukijamäärä, niin yleensä ketjun oli avannut n. 30-70 ihmistä. Siitä määrästä sitten suuri osa on kai joidenkin tuttavapiiriä...

      • Anonyymi

        Sitä kutsutaan luulosairaudeksi.


    • Anonyymi

      Eräs joka haluaa sekoittaa erään naisen joka viestiin!!!

      • Anonyymi

        Nimesi on Anneli ja et halua ikinä miljardööriksi siltikin olet ohjelmassa voisi sanoa Jopen sanoin tai Annelin silmin.


    • Älä ole huolissasi. Ei kai sillä niin väliä ole, kun tuosta aloituksestakaan ei tunnista kirjoittajaa saati kirjoittajan sukupuolta.

    • Anonyymi
    • Anonyymi

      Olet aivan oikeassa tässäkin. Mistä tiedämme, että olemme juuri me? Emme mistään.
      Toisaalta olemme jollakin lailla tutustuneet täällä. Kuinka kauan tätä on kokonaisuudessaan kestänyt? Parikymmentä vuotta😮Tähän on jonkinlainen ratkaisu saatava vaikka pakolla!

      • Anonyymi

        Jo on usvaista juttua kirjoitella harhapäissään tyhjälle seinälle toistakytä vuotta ja yrittää sepittää aloituksen kaltaisilla hölönpölöillä kaikkia epäjohdonmukaisuuksia, mitä tulee kun valehtelee patologisesti ja feikkaa erinäisiä naisia. Siinä ei enää kirjainbingokaan auta


    • Anonyymi

      Tutustumispaikkahan se tämäkin on eikä sillä varmaan mitään väliä ole, jos olet kivasti kirjotellut. Täällä vaan on toisena esiintymistä, kiusaa ym.paljon. oon miettinyt, että onkohan täällä joku/jotkut, jotka toisina kirjottaa niin senverta kajahtaneita, että pelkää muiden kirjottavan heistä ja luulee olevansa niin kiinnostavia, että kaikki on heidän asioistaan kiinnostuneita, ehkä niistä kantsiskin kirjottaa. Oon miettinyt, että miksi täällä ei kaikki voi vaan kirjottaa tasapuolisesti ilman että ruvetaan sörkkimään. Ite nään tän ajatustenvaihtopaikkana, toki muitakin löytyy, ehkä jopa fiksumpia paikkoja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      29
      2570
    2. Yksi kuoli nokkakolarissa

      Asiasta YLEn verkkosivuilla uutinen klo 23.02. Oliko itsemurha?
      Oulainen
      11
      1232
    3. Helvetistä ei ole paluuta

      Kun ihminen laskeutuu kuolleiden maailmaan, kauhujen valtakuntaan ja tuonelan ovet sulkeutuu kiinni, se on karu tunne ku
      Idän uskonnot
      329
      976
    4. Mikä on kaivattusi ammatti

      entäpä sinun? 💶
      Ikävä
      44
      861
    5. Terveisiä vanhemmalle

      J-miehelle. Ehkä nähdään vielä 😉
      Ikävä
      44
      818
    6. Järjetön Topi-ilta

      Lisää tappiota konkurssipesälle. Miten voi olla mahdollidta , että annetaan järjestää tämä. Sorsakoski pyörii haudassaan
      Ähtäri
      20
      789
    7. Miksi nainen nukut huonosti

      Onko sulla jotakin huolia, vai jotakin miestäkö mietit? Vai tunnemaailmassako velloo? Ajatteletko koskaan minua? Paljo
      Ikävä
      61
      734
    8. Niin siinä Kävi

      Ettemme koskaan saaneet toisiamme
      Ikävä
      44
      720
    9. Halutaan toisiamme

      Mutta se on Salaisuus❤️
      Intohimo
      44
      706
    10. Kokeilen uutta taktiikkaa; mustasukkaisuus

      Kun muut näkee arvoni, niin etköhän säkin ala😌
      Ikävä
      42
      624
    Aihe