elikkä mitä aijotte tehä päättäreinä ja kui vanhoi ootte? mua kiinnostaa ku tuntuu et kaikki (minäkin lol) menee juomaa ja niiku istuuks muut sit kotona vaa koneel tai jtn? (ei sil et siinä ois mitää väärää) ja jos juotte ni mitä ja paljo? ite aattelin gini pullon ja lonkeroo
- 02/16
päättärit!
4
348
Vastaukset
Juu sairaalassa muisti meni enkä muista mihin eilinenen meni, ei osaa nuoret sekoilla
Katotaan jos sais sillon seuraa, jos en ois yksin koko ajan ei tulisi käytettyä noin itsetuhoiseksi. Valmistun kyl vasta ens kuussa.
- Anonyymi
Menen kotiin pelaamaan videopelejä ja syömään jäätelöä.
Olen 13v.
Miksi ihmeessä vaivautua lähtemään mihinkään, kun kuitenkin (toivottavasti) tulee takaisin? Olenko vain laiskuuden maailmanmestari? Muutenkaan en pidä ihmisistä IRL, joten videopelit on valintani. - Anonyymi
Kipottelu on turmiollista. Viina muuttuu mm formaldehydiksi, joka turmelee kiveksiä ja tuhkamunaa miehiä. Suomessa on teinijuoppoilua suuresti aikanaan harjoittaneita ikäluokkia, varsinni varhaiskeski-ikääsissä. Sitte joututaa ottammaa lisää islamimatuja ku viinapallit eivät saa suomalaisia lapsia aikaan. Siksikin on niin paljon lapsettomuutta nyt ilmassa meillä.
Viinamenekin turvaamiseksi tietemiehistömme kuitenkin syyttää lähinnä jotain ruokien lisäaineita, prosessituotteita ja ehkä ulkoisesti suihkittavien ja läträttävien kemikaalien lisäaineita huonosta syntyvyydestä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Me työeläkeläiset äänestämme SDP:tä
SDP on luonut koko työeläkejärjestelmän, jonka hedelmistä saamme nyt nauttia. Kansaneläkelaitos on Maalaisliiton tekele,1444857Eikö tunnukin kamalalta, kun en
anna periksi vaikka parhaasi olet tehnyt antaaksesi täystyrmäyksen? Ja kyllähän minä monta iskua olen saanut ja maannut813546SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt302545SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het402223Kenen juontajan pitäisi voittaa tänään Kultainen Venla? Ehdolla Pimiä, Holma ja Vaaherkumpu
Kultainen Venla gaalassa jaetaan tänään tv-alan palkintoja. Yksi suosituimmista kategorioista on Juontaja. Vappu Pimiä652061Antti Lindtman: "Ainahan kaikenlaisia huhuja liikkuu"
Näin hän siis vastaa SDP:n häirintäkohuun, väistelee vastuutaan Juttuhan on niin, että Lindtman ja Tuppurainen on tasan632013Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?231981Mitä saa sanoa?
Palstalla tänään sanottua: ” Kaikki riippuu siitä, miten asian esittää,” Onko siis niin, että saa muita pomottaa ja851973Onko olemassa miehiä, jotka haluavat yhteydenpitoa?
Silloin tällöin viestiä, puntarointeja arkielämästä, ikäänkuin pientä viihdettä ilman sen kummallisempaa. Tällaista miet191458Mitä Trump itse pitäisi siitä, jos häntä solvattaisiin
Kuten hän solvasi muita mm. Macronia? Kyllä ei huumori enää kukkisi. White house on nykyään pelkkä vitsi vain, ei mitään991262