Kysykää 18 pojalta

Saa kysyä kaikkee mitä haluaa
470
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Seukkaatko? Ootko jo suudellu tyttöö? Tehny jotai muut tytön kaa? Ootko täl hetkel ihastunu johku tyttöön?

Äänestä

Heitin 01 puhdasta MDMA hihaan kysykää mitä vaan

Äänestä
  • Pysyikö hihassa vai karisiko pois?

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pysyikö hihassa vai karisiko pois?

    Virtsan, ulosteen ja hikoilun kautta lähtee kehosta pois viimeistään päivässä, eli ei pysynyt.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Saa kysyä kaikkee mitä haluaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu