Mä oon kyllästynyt katselemaan kolmee raitaa! Ja Adidaksen sininen väri on kumman samee. Kaikilla on kuiteskin just tätä tylsää merkkiä. Miks kaikki vaan diggaa Adidasta, mä haluisin jo jotain muuta!
Adidas on tylsä!
Anonyymi
2
181
Vastaukset
No jopa tällainen ykä joutuu myöntämään, että onhan ne aika mukavat päällä ja olen kulkiessani huomannut, että muutkin vanhukset ovat sen huomanneet. Ehkä se selittää sen muodin lisäksi niiden suosiota.
- Anonyymi
Siellä on sentään adidasta, täälä on jämähdetty harmaisiin kollareihin joista ei silmän iloa löydy etsimälläkään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1651606
- 104931
- 75753
- 51635
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa17618ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40547Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..45498Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m159497- 26429
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;188428