Pattayan paratiisissa on tällä hetkellä kolme kymmenen vuoden matkailupalstarakasta, mutta kuten otsikossa mainittu, onko mikä ongelma ollen?
Vastaukset 5
- Anonyymi
Mikä aloituksen järki ollen.?
Herra pääpipi. - Anonyymi
Hesan vetomies etsii illallisseuraa Jorviin?
Moi mä olen sikaonnellinen rahaboi chaing maista ja lyön vetoa että teen teistä pandoja sekunnissa ja itkette samalla jo sitä ennen. Kaikki tämä sekunnissa. Olen myös melkoinen sensei.
Oppilaat. Onko pelkoa meidän dojossa? -Ei sensei!
Onko tappiota meidän dojossa? -Ei sensei!
Onko vielä kiljua jäljellä meidän dojossa? -On pöntöllinen sensei.
Kuka päästi pierun? -Sensei!
Kuka on tyhjentänyt toisen renkaan pyörätuolistani? -Hoitaja B2 osastolta sensei.- Anonyymi
Mä kysyi täälä kumpi fuge vai pattis? Sain vastaohjauksen ja sit jo kahen päivän päästä ostettii fugesta rantahuvila ja jahti. Mietin jo tässä kahestaan mielikuvitusvaimoni thaidollyn kanssa että mistä hommataan seuraava huvila. Se vaan pihisi ja sihisi. Vissiin vuotaa taas. Hoitsu joskus aina neulalla sitä härnää ja sit se on ihan velttona.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mä kysyi täälä kumpi fuge vai pattis? Sain vastaohjauksen ja sit jo kahen päivän päästä ostettii fugesta rantahuvila ja jahti. Mietin jo tässä kahestaan mielikuvitusvaimoni thaidollyn kanssa että mistä hommataan seuraava huvila. Se vaan pihisi ja sihisi. Vissiin vuotaa taas. Hoitsu joskus aina neulalla sitä härnää ja sit se on ihan velttona.
Älä tu mussuttaa. Mä oon rikkain ja matkustan kaikkein eniten ja sit mulla on kaikkein eniten rantahuviloita ja suhteita. Mulla on elite status, kunniakansalaisuus, VIP kokoelma ja jahtikokoelma ja muita kelluvia juttuja. Hallitsen lentämisen ja mulla on lentokortti ja merikapteenin ajokortti. Olen rauhan saavuttanut karatesensei ja alle sekunnissa pistän kaikki itkemään ennen tyrmäystä. Salaisuus piilee siinä etten käy suihkussa ollenkaan ja kaikki muuttuu pandoiksi kun tulee silmä tulehdus. Sit mulla on sukelluksen opettajakortti ja moottoripyörien opetuskortti. Moottoriratakin on mutta se on salainen. Mun ravintolat on tosi salaisia ja koko konserni erittäin salainen. Kukaan ei tu näkemään mun mitään ellei ne marinoi pallei ensin ja päätä. Hesassa. Mulla on kuksa.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 681216
Kai mua vähän
Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine137999Onko karhukanta jo liian iso? Lenkkeilijä kohtasi kontion juoksulenkillä
Rantasalmella lenkkeilijä kohtasi karhun. Kylällä karhun näkeminen on ollut tosi harvinaista. Onko karhukanta jo liian i108679Vanhat konkarit ulos Elämäni biisistä - Yle selittelee
Elämäni biisi starttaa taas tänä syksynä. Mukana on ripaus uutta, mutta poissa on iso osa vanhaa... Poissa ovat Markku16581S-ryhmän Israel-boikotti liiketalouden opintojen tapausesimerkkinä
Tätä S-ryhmän Israel-boikottitapausta käsitellään jo kauppakorkeakoulujen ja johtamiskorkeakoulujen esimerkeissä. Se ant22542Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen
Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁61521Oot upea nainen, älä vähättele ittees
Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀31503Mies miksi moinen vetäytyminen?
1) Olit loukkaantunut tai suuttunut 2) Sulla oli toinen nainen 3) Luulit, etten halua jatkaa tutustumista 4) Vai joku52499Mitä vit,,tua!
Mikä hiivatin kommunistien teltta oli kirsikan nurkalla, olivat vähällä jäädä telttoinensa auton alle kun olivat sen kul22466Hyvä Kukkola! toitte tänne taas jotain uutta
Niin sitä pitää! Kehittää oikeasti tarjontaa. Nyt on maut kohdillaan! Käykäähän herkuttelemassa wingseillä ja siipiweikk62465