Olin pari viikkoa pois keskupalstalta, ja nyt en pääse kirjautumaan millään nikilläni. Liittyykö tämä jotenkin tuohon uudistukseen?
Uudistuminen on tietenkin yleisesti ottaen hyvä asia, mutten muista viimeisen 20 vuoden aikana ainoatakaan onnistunutta uudistusta tällä palstalla. Jos jokin on lopulta onnistunut, niin siihen on mennyt aina kuukausia.
Oisko mahdollista, että s24:n toistaidottomille koodareille annettaisiin kunnon sparkki persuuksille ja laittaisitte osaavat koodarin suunnittelemaan koko roska uudestaan?
Mutta niin, just tällä hetkellä mua ottaa eniten päähän juuri tuo, jota aloituksessa ihmettelin. Oiskohan tuo kirjautuminen mahdollista saada toimimaan kahden kuukauden kuluessa niin, että pääsisi vaikka edes kerran vielä katsomaan omat saapuneet postit?
Kirjautuminen ei onnistu
Anonyymi
2
394
Vastaukset
Hei, ongelma ei liity sähköpostin siirtoon. Olethan yhteydessä suoraan käyttäjätukeemme, jotta voimme auttaa sinua: https://www.suomi24.fi/palaute
- Anonyymi
Ei pääse kirjautumaan ei, veikkaan että kyse on yksityisyyden suojan kaventamisesta, ei muusta.
-veikkaaja-
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2516485
Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m294817- 982955
- 412327
- 322133
- 562066
- 1081873
- 221779
- 271572
Pitihän se arvata, että kasvavat puolustusmenot
halutaan rahoittaa työtä tekevien oloja kurjistamalla. Nyt ehdotetaan arkipyhien poistamista. Seuraavaksi tulee ne kuusi2351558