Edelleen viitataan Seiska.fi-otsikoihin. Mutta kun se ei ole mainos.
Siis miksi moinen?
Miksi Aller edelleen?
8
1057
Vastaukset 8
Moi, teemme yhteistyötä monen median kanssa, Aller ja Seiska ovat yksi näistä yhteistyökumppaneistamme. Vaikka Seiska ei kaikkia kiinnostakaan, monille se tarjoaa kiinnostavia juttuja, joihin voi päätyä vaikka Suomi24 Keskustelua lukiessaan.
- Anonyymi
Sitä aina kierrellään vastauksissa.
Otetaan uusiksi: se Allerin juttu ei ole mainos vaan osa foorumia. Miksi? Anonyymi kirjoitti:
Sitä aina kierrellään vastauksissa.
Otetaan uusiksi: se Allerin juttu ei ole mainos vaan osa foorumia. Miksi?Hei vaan, sisältövaihtoihin on useita teknisiä vaihtoehtoja. Seiskan kanssa on päädytty tähän ratkaisuun. Kyseessä ei ole mainos, vaan journalistinen sisältö.
- Anonyymi
Suomi24-kehitystiimi kirjoitti:
Hei vaan, sisältövaihtoihin on useita teknisiä vaihtoehtoja. Seiskan kanssa on päädytty tähän ratkaisuun. Kyseessä ei ole mainos, vaan journalistinen sisältö.
Hienoa että suoli....anteeksi suomi24 tarjoaa myös muuta laatujournalismia kuin suoli...anteeksi suomi24:n kirjoittelijat. Kova kisa menossa koko ajan, kumpi tarjoaa laadukkaampaa sisältöä. Jatkakaa samaan malliin.
- Anonyymi
Suomi24-kehitystiimi kirjoitti:
Hei vaan, sisältövaihtoihin on useita teknisiä vaihtoehtoja. Seiskan kanssa on päädytty tähän ratkaisuun. Kyseessä ei ole mainos, vaan journalistinen sisältö.
Eli mainosten bloggaajat eivät foorumin sisältöön pure.
- Anonyymi
Venäläinen hakukonejätti Yandex ostaa Suomi24:än
Aller Media Oy:lle maksettua kauppasummaa ei ole kerrottu julkisuuteen.
Venäjällä, Ukrainassa, Kazakstanissa, Valko-Venäjällä ja Turkissa toimiva Yandex on yksi Itä-Euroopan suurimmista verkkopalveluista. Sivulla on kuukausittain noin 90 miljoonaa käyttäjää. Yandex pyrkii kaupalla kasvattamaan markkinaosuuttaan ja laajentamaan toimintaansa Länsi-Euroopassa.
Ulkomaisia investointeja Suomeen hankkiva Invest in Finland tiedotti viime viikon keskiviikkona Yandexin päätöksestä rakentaa konesali Mäntsälään. Rakennustyöt Kapulin yritysalueella alkavat elokuussa.
Suomessa konesali tulee työllistämään vähintään 50 henkilöä. Yrityksellä on maailmanlaajuisesti kaikkiaan yli 4 000 työntekijää. Yrityskaupan myötä Suomi24:n työntekijät siirtyvät Yandexin palvelukseen Mäntsälään.
Suomi24:n johtajana jatkaa edelleen Jarno Alastalo.
” Yandex on mitä loistavin kumppani Suomi24:n laajentumissuunnitelmissa maailmalle”, Alastalo sanoo.
Lisää aiheesta Ylen uutisissa.- Anonyymi
oho
- Anonyymi00006
.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901081
- 71607
Miten uimaportaat voivat maksaa 250 000 euroa?
Ei mitenkään, jokainen täysjärkinen sen tietää. Ei se ihme ettei verovarat riitä. https://www.is.fi/taloussanomat/art-2110587Rakas, ihana rakkain elämäni rakkaus
Minäkin tarvisin ne sanat sinulta. Tosin annat sen tunteen läsnäolollasi.. jos vain me vielä nähdään.. pelkään sitä maai34544Jussi kutsuisi eduskunnan koolle, jos joku pyytäisi
Eikös oppositio ole huudellut eduskuntaa koolle jo monta viikkoa? "– En ole saanut siihen liittyvää pyyntöä tai toivett93535- 74512
- 39491
Martinalle onnea
Kaunis Martina täyttää tänään 44 vuotta! Olkoon syntymäpäivä iloa ja onnea täynnä.214476Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki47458- 81445