Edelleen viitataan Seiska.fi-otsikoihin. Mutta kun se ei ole mainos.
Siis miksi moinen?
Miksi Aller edelleen?
7
377
Vastaukset
Moi, teemme yhteistyötä monen median kanssa, Aller ja Seiska ovat yksi näistä yhteistyökumppaneistamme. Vaikka Seiska ei kaikkia kiinnostakaan, monille se tarjoaa kiinnostavia juttuja, joihin voi päätyä vaikka Suomi24 Keskustelua lukiessaan.
- Anonyymi
Sitä aina kierrellään vastauksissa.
Otetaan uusiksi: se Allerin juttu ei ole mainos vaan osa foorumia. Miksi? Anonyymi kirjoitti:
Sitä aina kierrellään vastauksissa.
Otetaan uusiksi: se Allerin juttu ei ole mainos vaan osa foorumia. Miksi?Hei vaan, sisältövaihtoihin on useita teknisiä vaihtoehtoja. Seiskan kanssa on päädytty tähän ratkaisuun. Kyseessä ei ole mainos, vaan journalistinen sisältö.
- Anonyymi
Suomi24-kehitystiimi kirjoitti:
Hei vaan, sisältövaihtoihin on useita teknisiä vaihtoehtoja. Seiskan kanssa on päädytty tähän ratkaisuun. Kyseessä ei ole mainos, vaan journalistinen sisältö.
Hienoa että suoli....anteeksi suomi24 tarjoaa myös muuta laatujournalismia kuin suoli...anteeksi suomi24:n kirjoittelijat. Kova kisa menossa koko ajan, kumpi tarjoaa laadukkaampaa sisältöä. Jatkakaa samaan malliin.
- Anonyymi
Suomi24-kehitystiimi kirjoitti:
Hei vaan, sisältövaihtoihin on useita teknisiä vaihtoehtoja. Seiskan kanssa on päädytty tähän ratkaisuun. Kyseessä ei ole mainos, vaan journalistinen sisältö.
Eli mainosten bloggaajat eivät foorumin sisältöön pure.
- Anonyymi
Venäläinen hakukonejätti Yandex ostaa Suomi24:än
Aller Media Oy:lle maksettua kauppasummaa ei ole kerrottu julkisuuteen.
Venäjällä, Ukrainassa, Kazakstanissa, Valko-Venäjällä ja Turkissa toimiva Yandex on yksi Itä-Euroopan suurimmista verkkopalveluista. Sivulla on kuukausittain noin 90 miljoonaa käyttäjää. Yandex pyrkii kaupalla kasvattamaan markkinaosuuttaan ja laajentamaan toimintaansa Länsi-Euroopassa.
Ulkomaisia investointeja Suomeen hankkiva Invest in Finland tiedotti viime viikon keskiviikkona Yandexin päätöksestä rakentaa konesali Mäntsälään. Rakennustyöt Kapulin yritysalueella alkavat elokuussa.
Suomessa konesali tulee työllistämään vähintään 50 henkilöä. Yrityksellä on maailmanlaajuisesti kaikkiaan yli 4 000 työntekijää. Yrityskaupan myötä Suomi24:n työntekijät siirtyvät Yandexin palvelukseen Mäntsälään.
Suomi24:n johtajana jatkaa edelleen Jarno Alastalo.
” Yandex on mitä loistavin kumppani Suomi24:n laajentumissuunnitelmissa maailmalle”, Alastalo sanoo.
Lisää aiheesta Ylen uutisissa.- Anonyymi
oho
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 754301
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans974022Surullista
Että menetit sen naisen , tosi surullista ja vielä oman tyhmyyden takia ,ymmärrän että se on masentavaa582507Muuttunut käytös
Onko kaivattusi käytös muuttunut? Tiedätkö mistä se johtuu? Haluatko kertoa, mitä tapahtui?672367Väkeä oli liikkeellä
Nyt leijutaan pilvissä. Kun eläinpuistossa oli porukkaa 😆😆 Olihan siellä kun ilmaiseksi pääsivät. Eiköhän se juuri sik412054- 1282014
- 491939
Kummallista
Oletteko koskaan ihastuneet ihmiseen, joka ei ulkonäöltään vastaa ollenkaan ihannettanne?541708BOIKOTOIN - Ei mitään Suomi.fi postilaatikoita käyttöön
Ainakaan minulle! Vai että pitäisi alkaa siellä käyädä katselemassa tammikuusta 2026 siis periaatteessa päivittäin että1371696- 561682