Edelleen viitataan Seiska.fi-otsikoihin. Mutta kun se ei ole mainos.
Siis miksi moinen?
Miksi Aller edelleen?
8
685
Vastaukset
Moi, teemme yhteistyötä monen median kanssa, Aller ja Seiska ovat yksi näistä yhteistyökumppaneistamme. Vaikka Seiska ei kaikkia kiinnostakaan, monille se tarjoaa kiinnostavia juttuja, joihin voi päätyä vaikka Suomi24 Keskustelua lukiessaan.
- Anonyymi
Sitä aina kierrellään vastauksissa.
Otetaan uusiksi: se Allerin juttu ei ole mainos vaan osa foorumia. Miksi? Anonyymi kirjoitti:
Sitä aina kierrellään vastauksissa.
Otetaan uusiksi: se Allerin juttu ei ole mainos vaan osa foorumia. Miksi?Hei vaan, sisältövaihtoihin on useita teknisiä vaihtoehtoja. Seiskan kanssa on päädytty tähän ratkaisuun. Kyseessä ei ole mainos, vaan journalistinen sisältö.
- Anonyymi
Suomi24-kehitystiimi kirjoitti:
Hei vaan, sisältövaihtoihin on useita teknisiä vaihtoehtoja. Seiskan kanssa on päädytty tähän ratkaisuun. Kyseessä ei ole mainos, vaan journalistinen sisältö.
Hienoa että suoli....anteeksi suomi24 tarjoaa myös muuta laatujournalismia kuin suoli...anteeksi suomi24:n kirjoittelijat. Kova kisa menossa koko ajan, kumpi tarjoaa laadukkaampaa sisältöä. Jatkakaa samaan malliin.
- Anonyymi
Suomi24-kehitystiimi kirjoitti:
Hei vaan, sisältövaihtoihin on useita teknisiä vaihtoehtoja. Seiskan kanssa on päädytty tähän ratkaisuun. Kyseessä ei ole mainos, vaan journalistinen sisältö.
Eli mainosten bloggaajat eivät foorumin sisältöön pure.
- Anonyymi
Venäläinen hakukonejätti Yandex ostaa Suomi24:än
Aller Media Oy:lle maksettua kauppasummaa ei ole kerrottu julkisuuteen.
Venäjällä, Ukrainassa, Kazakstanissa, Valko-Venäjällä ja Turkissa toimiva Yandex on yksi Itä-Euroopan suurimmista verkkopalveluista. Sivulla on kuukausittain noin 90 miljoonaa käyttäjää. Yandex pyrkii kaupalla kasvattamaan markkinaosuuttaan ja laajentamaan toimintaansa Länsi-Euroopassa.
Ulkomaisia investointeja Suomeen hankkiva Invest in Finland tiedotti viime viikon keskiviikkona Yandexin päätöksestä rakentaa konesali Mäntsälään. Rakennustyöt Kapulin yritysalueella alkavat elokuussa.
Suomessa konesali tulee työllistämään vähintään 50 henkilöä. Yrityksellä on maailmanlaajuisesti kaikkiaan yli 4 000 työntekijää. Yrityskaupan myötä Suomi24:n työntekijät siirtyvät Yandexin palvelukseen Mäntsälään.
Suomi24:n johtajana jatkaa edelleen Jarno Alastalo.
” Yandex on mitä loistavin kumppani Suomi24:n laajentumissuunnitelmissa maailmalle”, Alastalo sanoo.
Lisää aiheesta Ylen uutisissa.- Anonyymi
oho
- Anonyymi00006
.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1935147Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,374537Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699113171Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2633092Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1603021- 542578
- 271949
- 561903
- 841896
- 241829