Onkin hyvä ajaa niin pois päin vähän syö sähköö hyvä takuu
Halla aho vaihtanu HUINDAY N
31
125
Vastaukset
- Anonyymi
No ei se ainakaan huonompaan vaihtunut. Korealaiset meni myynnissäkin ohi Euroopassa.
- Anonyymi
Olishan se ennenkuulumatonta, jos kykenisi kirjoittamaan automerkin nimen oikein.
- Anonyymi
Uusi IONIQ Hybrid. Parempi kuin TOHJO TOYO
Hyundai IONIQ Hybrid 8 vuoden litiumionipolymeeriakun takuuHyundailla on seitsemän (7) vuoden takuu ilman km-rajaa koko mallistolle. Sähköistetyille malleille akuston takuu kahdeksan (8) vuotta.
Tuo kertoo autojen korkeasta laadusta kaiken. Jos jokin muu merkki kykenee täällä Suomessa samaan niin myönnän, että silloin sekin merkki voi kiinnostaa. Mutta ei ennen.- Anonyymi
Jaakko_M kirjoitti:
Hyundailla on seitsemän (7) vuoden takuu ilman km-rajaa koko mallistolle. Sähköistetyille malleille akuston takuu kahdeksan (8) vuotta.
Tuo kertoo autojen korkeasta laadusta kaiken. Jos jokin muu merkki kykenee täällä Suomessa samaan niin myönnän, että silloin sekin merkki voi kiinnostaa. Mutta ei ennen.vwskodaaudi takuu on että maksat kaikki kertaalleen vikoina kahdessa vuodessa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
vwskodaaudi takuu on että maksat kaikki kertaalleen vikoina kahdessa vuodessa
Voivoi sinua viiden ässän ossi, vaikka sinulla on ikuinen trauma folkkarista, niin suosittelisin lopettamaan tuon matalaotsaisen trollaamisen. Sinusta nyt van ei kerta kaikkiaan ole sellaiseen. Olen nyt ajanut Skodalla vuodesta 2005, nykyinen on kolmas peräkkäin, eikä ongelmia ole ollut. Pari takuujuttua, joista ei ole tarvinnut kinata.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voivoi sinua viiden ässän ossi, vaikka sinulla on ikuinen trauma folkkarista, niin suosittelisin lopettamaan tuon matalaotsaisen trollaamisen. Sinusta nyt van ei kerta kaikkiaan ole sellaiseen. Olen nyt ajanut Skodalla vuodesta 2005, nykyinen on kolmas peräkkäin, eikä ongelmia ole ollut. Pari takuujuttua, joista ei ole tarvinnut kinata.
kuuntele haavemaa kappale
VW mainos pettää - Anonyymi
Jaakko_M kirjoitti:
Hyundailla on seitsemän (7) vuoden takuu ilman km-rajaa koko mallistolle. Sähköistetyille malleille akuston takuu kahdeksan (8) vuotta.
Tuo kertoo autojen korkeasta laadusta kaiken. Jos jokin muu merkki kykenee täällä Suomessa samaan niin myönnän, että silloin sekin merkki voi kiinnostaa. Mutta ei ennen.Ei se kerro laadusta mitään.
Kaksi kysymystä:
1. Lue tarkemmin takuu ehdot ja analysoi sen pohjalta seuraavaa
2. Pitkä takuu sama, kuin huolto sopimus samalle aikajanalle yritykseen, valtava kasa euroja merkkihuollon ahnaassa kassassa.
Pitkä takuu on uunotettavia varten oleva markkinointi temppu, takuu ehdot luettuasi ymmärrät paremmin, jos luetun ymmärtäminen hallussa.
- Anonyymi
sentää järki säilyny kun ei VWskodaaudiseatia laittanu...
- Anonyymi
Maaliskuus tulee uudella hehku värillä uus Huibbis upeeeeeeee
- Anonyymi
Väyrysellä vielä tojo?
- Anonyymi
Laitetaan kaikki suomalaiset sähköpirssit, niin päästöt pienenee muutaman tuhannesosaprosentin.
- Anonyymi
Outo automerkki? En ole koskaan tuollaisesta kuullutkaan.....
- Anonyymi
audi e kulkee pakkasessa 60 km?
tojon hybridi 1000km-kumman Jussi Halla-Aho ottaa- Anonyymi
saksa kaataa euroopan saasteillaan-TDI
- Anonyymi
Edullisii valtion palkoilla voi ostaa heti
https://www.hyundai.fi/wp-content/uploads/2020/02/Hyundai_IONIQ_hinnasto_1-2020_15.1.2020.pdf - Anonyymi
Kurvisella saksalainen muuttoauto?
- Anonyymi
eipä hanki saastetuho vwskodaaudiaseatia
- Anonyymi
eeenpä usko
- Anonyymi
toivottavasti ei saksan autoja
VW maassa huonoja asioita - Anonyymi
Kreikassa ajetaan perus suomalaista tojotaa suosien
- Anonyymi
en äänestä jos laittaa vwseatskodaudin
- Anonyymi
VW ei sovi vikoineen perus miehelle
- Anonyymi
kaikki parempi kuin Merkelin maan tuotos
- Anonyymi
perus tuloinen ei skodaa osta
kallista öljynkulutusremonttia tiedossa sekä tdi että tsi ja tfsi - Anonyymi
TOYO Hybridil ei pääse pakkasella naapurin nakkarille kun on virta poikki taas
joutuu hinailee himaan roikkaan biltemasta hakee uudet batterit - Anonyymi
laittaako uutta tojoa-ilmasto kärsii vihreiden mukaan
ohisalon mies myy bensaa? - Anonyymi
Mistä saa suosittuja toyotan kaasuautoja?
- Anonyymi
Puuilossa on hyvii grillejä missä voi toyoo lämmittää jos lasit jääs
- Anonyymi
Toyotan Hybrid on maailman ilmaston pelastus kertoi Greta Turnberg.
- Anonyymi
vai vetyyyy
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703129
- 612487
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562126- 551942
Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1941892- 421574
- 401540
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141243EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391158- 61073