Ulkoneva Selkäranka

Ollu aina melko hoikka poitsu nyt 16v 185/60 ja kaikissa asennoissa myös ryhti suorana vähintään 5-6 nikamaa alaselässä ja niskassa 3 nikamaa aina erottuu , onko muilla vastaavaa ?
1106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itselläni ei ole, mutta hoikille ihmisille tuo on ihan normaalia. Harrastin aikoinaan uimista, tuli nähtyä aika paljon paljaita selkiä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ollu aina melko hoikka poitsu nyt 16v 185/60 ja kaikissa asennoissa myös ryhti suorana vähintään 5-6 nikamaa alaselässä ja niskassa 3 nikamaa aina erottuu , onko muilla vastaavaa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu