Menkat alko

Anonyymi

Eli mulla oli aamulla vähän ruskeeta alushousuissa ja sitten kävin vessassa päivällä niin huomasin että oli tullu aika paljon verta ja että sitä verta tulee nytten ja tajusin että mullahan alko varmaan menkat joten laitoin suojan että ei tuu ohi. Mutta mun vanhemmat ei ole kotona ja ne tulee vasta illalla niin miten kerron äitille koska ei olla ikinä puhuttu mitään kuukautisista nii en tiiä miten sanon sen hänelle että laitanko viestiä vai mitä??🥴

3

164

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sanot sille suoraan että mulla alko menkat se on sun äitilles ihan nori juttu kun on itsekkin ollu siinä tilanteessa. Mulla se vaan meni niin et huusin äitiä kattomaan et mitä helvettiä mun housuissa on ja sit se vaan halas mua ja sano et ,, sulla on alkanu menkat,, ja ite aloin tikeen (koska en ois halunnu et ne alkaa) siinäpä oli mun stoory jos yhtään helpottaa.

    • Anonyymi

      Laita viestii:D

    • Anonyymi

      Ite ainakin laitoin viestiä. Sä voit sanoa vaan sille että mulla alko menkat, ja toki jos se tuntuu susta paremmalta niin laita viestiä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Martinan bisneksillä ei mene hyvin

      https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä
      Kotimaiset julkkisjuorut
      316
      1472
    2. Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja

      Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma
      Kotimaiset julkkisjuorut
      31
      1189
    3. Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta

      Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html
      Maailman menoa
      462
      957
    4. 62
      936
    5. Voiko meidän välit

      Koskaan parantua tästä?
      Ikävä
      73
      922
    6. Onko kaivattusi

      Kummallinen jossakin suhteessa?
      Ikävä
      48
      691
    7. Mies, olenko ymmärtänyt oikein?

      Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen
      Ikävä
      74
      663
    8. Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena

      Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M
      Kitee
      97
      654
    9. Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.

      https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl
      Maailman menoa
      465
      622
    10. Kauanko olet kaivannut kaivattuasi ja

      koska hänet löysit?
      Ikävä
      38
      602
    Aihe