Olen 15v poju ja olin ihastunut yhteen tyttöön joka asui naapurissa ja olen tuntenut sen päiväkodista asti. Se on tosi mukava ja hyvännäköinen ja olin aika ihastunut. Yritin monesti kertoa sille , mutta en saanut sanottua. Nyt se on muuttanut pois ja minulle on tullut itsetuhoisia ajatuksia. En ole koulukiusattu , mutta ei mulla ole oikein ystäviäkään. Olen vakavissani harkinnut itsaria. Uskon , että jos hengissä päätänkin pysyä niin muutan jonnekin maalle yksin ja elän elämäni sielä pelkästään alkoholi seuranani.
Minulla on itsetuhoisia ajatuksia.
Anonyymi
2
138
Vastaukset
Terve! Hei mitä jos kuitenkin tulisit juttelee mun kaa eka näistä asioista? Oon pari vuotta vanhempi mutta täytyy sanoa että hieman saman tyyppinen tilanne on itsellä ennen ollu.
Tytöt ottaa joskus oikeasti kyl pahasti sydämmeen jos ei rakkaus suju mutta itsekkin olen päässyt aika haastavasta tilanteesta kans yli.
Mut tuu juttelee mun kaa sun näistä asioista! Voin jakaa vinkkejä ja Yritetään saada ratkaisu! 😊 Anna vielä itelles se mahdollisuus jooko?
Saat yhteyden muhun laittamalla viestiä sähköpostiin: [email protected]
😎🤝- Anonyymi
#firstworldproblems
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut = far-right Finns Party?
Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M507153Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi
Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja1173882Ei me olla sielunkumppaneita
jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v463826Porno-ope?
Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e572124Opettaja teki pornoa sivubisneksenä
Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn462067KÄVELYTREFFIT ?
Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo2492002Hevosmies kylän kunnioitettu herra
Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka341945Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon
Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu21852Opettaja OnlyFansissa - Onko ihan OK?
Onko mielestäsi ihan OK, että peruskoulun luokanopettaja on virka-aikansa ulkopuolella aktiivinen aikuisviihteen tuottaj341485- 781303