Hei! Olisiko kukaan miespuolinen kiinnostunut tuosta kumppanuusvanhemmuudesta Pohjois-Savon alueella? Jonkinlainen pelkkä luovuttajan roolikin voisi halutessaan olla mahdollinen.
Pohjois-Savosta Kumppanuusvanhempaa?
Anonyymi
3
267
Vastaukset
Täällä olisi kiinnostunut laita viestiä [email protected] niin mietitään
Profiilista löytyy sähköposti
Onkohan tämä vielä ajankohtainen vai onko kumppanivanhempi tai muuten mies jo löytynyt? Sähköpostini löytyy profiilista, jos on edelleen ajankohtaista. Yhteydenotot tervetulleita myös muilta kumppanuusvanhemmuudesta kiinnostuneilta naisilta.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1262688
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau562167Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.241737- 1291538
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3641298- 681293
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?711220- 891065
- 90989
- 128931