Onkos ne susipelkurit uskaltautuneet hirvijahtiin lähteä tänään.
Kuulin että siksi hirvipassissa ollaan oman maasturin vierellä kun pelkäävät susia, nopea hypätä auton suojaan ja laittaa ovet lukkoon😂
Onko susipelkurit metsässä?
5
226
Vastaukset
- Anonyymi
Ammun tuvan klasista
- Anonyymi
Täälähän met porukalla lushmuillaan tulilla. Kameralla varustetut ronet lentelee ilimassa naakimassa hirvilaumoja. Eikä meitä pelota, ku porukkaa on het moniaita. Ja kun pati on jo valamiina patr.pesässä, nii voithaan lasahuttaa vaikka harmaata hurttaa, jos se tullee meitä kyttimhään. Nii jotta ei meitä pelota. Uso se.
- Anonyymi
Ei ne läskit autoltaan koskaan montaa askelta poistu.
- Anonyymi
Todellinen urpo tuo aloittaja. Et käy metsästämässä mutta jos sieltä kotisohvaltasi vaivautuisit lukemaan oikeaa infoa aiheesta, niin huomaisit, että susia pelkäävät hirvestykseen olennaisesti kuuluvat koiranohjaajat.
Ihan vielä tiedoksesi, että susi pelkää aikuista ihmistä. Jååhås.. Jåssåå.. Sano ruåttalaanen..
Susianaalitikkohan se taas yhen kerran lausahtelee k u u l o p u h e i t a a n.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka runnoo: datakeskuksille tulee UUSI yritystuki
"Suomen valtio erikseen tukee esimerkiksi kryptovaluuttaan tai aikuisviihteeseen tai muuhun keskittyviä datakeskuksia.",335241Elikkä Riikka Purra ei kannusta Suomea edes euroviisuissa
Sellaista on persujen "isänmaallisuus", oma kansa viimeiseksi ja ulkomaalaiset ensimmäisiksi. https://www.iltalehti.fi/1482474- 1482182
Riikka: 3 euron bensa, Ruotsi: bensavero jopa alle EU-minimin
Eipä vaan suomalainen autoilija saa kaikkien rakastamalta Riikalta sympatiaa. Ruotsissa on eri meininki, siellä diskutee551963Victoria-tytär, 16, vertaa Martina Aitolehteä ja Esko Eerikäistä: "Iskä on enemmän..."
Martina Aitolehti ja Esko Eerikäinen ovat ex-pari ja heillä on yksi yhteinen tytär, Victoria. Eerikäinen oli Huomenta Su1171830"UKRAINA HYÖKKÄÄ LATVIAN ÖLJYVARASTOON JA JUNAAN"!!!
"MATKUSTAJAJUNA SAI UKRAINALAISLENNOKEISTA VAKAVIA VAURIOITA"!!!571337Hilma Hallo-ahon kuvat julki - kiistää SSK ryhmän nimen merkityksen
Eduskunnan puhemies Jussi Halla-ahon tyttären ympärille on noussut skandaali. Lehdistö sai selville Hilma Hallo-ahon kuu1761154Sofia Belorf rehellisenä suhteen alusta Jeff-miljonäärirakkaaseen: "Hän ei..."
Sofia Belórfin elämä on tapetilla Sofia Bling Bling Dubai -realityssä. Näyttävien puitteiden rinnalla Belórf avaa elämää75995Äänestän seuraavissa eduskuntavaaleissa persuja.
Persut on ainoa puolue, joka aidosti vastustaa islamisaatiota Suomessa.314894Miten kestätte tyhmiä?
Miten usein turhaudutte tai suututte ihmisiin, joilla on matala älykkyys? Minulla tätä tapahtuu useita kertoja viikossa175840