Sain syyskuussa coronan Helsingissä joltakin coronalingolta. Voi että minä vihaan teitä röyhkeitä, maskittomia coronalinkoja. Tällaisille sairaille kuolettavan taudin levitäminenn tuottaa SAIRASTA MIELIHYVÄÄ!!!!
Kokkolan coronalingot
13
62
Vastaukset
- Anonyymi
Mitäs menit sinne .Pysy kotona .
- Anonyymi
TÄMMÖISIÄ NE SAIRASMiELISET, TYÖTTÖMÄT CORONALINGOT OVAT!!!! Omista sairaista syistään levittelevät Coronaa ympärilleen!!!!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
TÄMMÖISIÄ NE SAIRASMiELISET, TYÖTTÖMÄT CORONALINGOT OVAT!!!! Omista sairaista syistään levittelevät Coronaa ympärilleen!!!!
Kannatta väittömästi varata aika psykiatrille, et ole terve!
- Anonyymi
Mistätäpä varmasti tiedät oliko tällä lingolla maski vai ei? Entä oliko itselläsi maski? Syyskuussa oli vielä eri puheet, kuin tänään. Tuskin löytyy koko maasta montakaan, joka tahallaan tautia levittää. Se on tuurissaan tuo taudin saaminen. Omalla varomisella ja ohjeiden noudattamisella taitaa päästä parempaan lopputulokseen, kuin vihasta vouhkaamisellavihaamisella
- Anonyymi
Sää oot suudellut merimiestä Kokkolan satamassa ei se voi noin herkästi sattua?
- Anonyymi
Korona- keskustelu on toistaiseksi kielletty. Vain TOSIrealistin asialliset kommentit ovat jatkossa sallittuja. Ei enää puheenvuoroja, kiitos. Kokous on päättynyt, kop kop kop! Hah hah haaa!!!...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Korona- keskustelu on toistaiseksi kielletty. Vain TOSIrealistin asialliset kommentit ovat jatkossa sallittuja. Ei enää puheenvuoroja, kiitos. Kokous on päättynyt, kop kop kop! Hah hah haaa!!!...
Ymmärtäisit edes hävetä. Jos tuo on upseerille sopivaa käytöstä, niin täytyy ihmetellä. Taitaa seuraavassa upseeritapahtumassa, joita usein hehkutat, ruveta läski tummumaan. Sotaväen sakinhivutusperinne taitaa näyttää Sinulle närhen munat.
Tämä aloittaja on selkeästi sama pelle joka toisessa aloituksessa HUUTAA täysin päinvastaista mielipidettä liittyen maskien hyötyihin/haittoihin.
Sinulle tämä on selkeästi sopiva aihe kerätä huomiota ja pelleillä vakavalla asialla. Tekisi mieli sanoa hieman rumasti mutta en kuitenkaan alennu HUUTAMAAN kuten sinä teet.
Fakta on kuitenkin se että löytyy yhä vain lisää virallista tutkimustietoa liittyen maskien käytön hyödystä koronan leviämisen ehkäisyssä. Vaikka huudat täällä kuinka isoon ääneen niin faktat pysyvät faktoina...- Anonyymi
Tuusulassa esikuntakomppaniassa luutnanttina ollessani sain Helsingissä yleisessä miesten vessassa sukupuolitaudin ovenkahvasta ja nyt ei naurata.
- Anonyymi
Ei kun huljuttelin pientä piliäni porealtaassa ja löystyneestä sulkijalihasparistani pulahti veteen pökäles, ihan vahingossa. Eivät uskoneet vahinkoon, vaan heittivät minut persniskaotteella pihalle.
- Anonyymi
Pitäisi vähän katsoa kelle käy antamaan.
- Anonyymi
Markettien roskikset pursuavat maskeista, jos ne sitten eivät saastuta niin ei ainakaan maskittomat, maskit ovat koronan paras ystävä, yäääkkkkk........
- Anonyymi
Ja sää raahasit viruksen mukaan tänne? Noin se vasta leviää.. Aika typerästi toimit
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä aiot tehdä uudenvuoden aattona
Mitä olet suunnitellut tekeväsi uudenvuoden aattona ja aiotko ensi vuonna tehdä jotain muutoksia tai uudenvuoden lupauks1523476Marin sitä, Marin tätä, yhyy yhyy, persut jaksaa vollottaa
On nuo persut kyllä surkeaa porukkaa. Edelleen itkevät jonkun Marinin perään, vaikka itse ovat tuhonneet Suomen kansan t512432- 1211247
Muistattekos kuinka persujen Salainen Akentti kävi Putinin leirillä
Hakemassa jamesbondimaista vakoiluoppia paikan päällä Venäjällä? Siitä ei edes Suomea suojeleva viranomainen saanut puhu151220Ikävä sinua..
Kauan on aikaa kulunut ja asioita tapahtunut. Mutta sinä M-ies olet edelleen vain mielessäni. En tiedä loinko sinusta va101119Väestönsiirtoa itään?
Ano "the Russo" Turtiainen sai poliittisen turvapaikan Venäjältä. Pian lähtee varmaan Nazima Nuzima ja Kiljusen väki per55979- 46904
Vuoden luetuimmat: Mikä on Pelle Miljoonan taiteilijaeläkkeen suuruus?
Pelle Miljoonan eläkkeen suuruus kiinnosti lukijoita tänä vuonna. Artikkeli on Suomi24 Viihteen luetuimpia juttuja v. 2019900- 40815
Riikka Purra sanoo, että sietokykyni vittumaisiin ihmisiin alkaa olla lopussa.
https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/be8f784d-fa24-44d6-b59a-b9b83b629b28 Riikka Purra sanoo medialle suorat sanat vitt202731