18-v synttärit

Anonyymi

En ole viettänyt synttäreittä 10-11 vuoteen kunnolla ja haluaisin pitää 18-v bileet, ongelma on että meillä kotona ei voi pitää koska asutaan hyvin pienessä asunossa.
Tietääkö joku hyviä vuokratiloja pk- seudulla missä niitä voisi pitää?

4

865

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tiedän kolmen rappukäytävän ovikoodin.

    • Anonyymi

      Netistä kyllä löytyy ihan hyvin näitä paikkoja, laita vain hakuun "juhlatilat pk seutu" tms. niin löytyy kyllä!

      • Anonyymi

        Niin, ja onnea muuten 18v-synttäreiden johdosta!


    • Anonyymi

      Aina vaan bilettä mikä ihme tätä nykynuorisoa oikein vaivaa? Mulla oli vielä alkuvulnns 5 h ja k keskellä stadia. Yksin kuuntelin sydänvikaisena eläkeläisenä musaa toisinaanuroopassa. keittiössä. Aikoinaan 18 v. tein töitä raksalla. Sain rahaa ja reissasin euroopassa. 18 v. oli uho ikä. Elämä ja perhe kummasti rauhoitti. Bileet pääosin jäi taka-alalle. Huumeita never. Punaisia lyhtyjä kyllä nuorena vielä tietenkin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kanki kovana; ei tiedä pornovideoista mitään

      Kaikkosen erityis­avustajan asunnossa kuvattiin pornoa. Väittää ettei tiedä asiasta yhtään mitään. https://www.is.fi/po
      Maailman menoa
      39
      3429
    2. Niin voimakkaat tunteet

      Että ajattelin hänen olevan se elämän rakkaus. Silmien edessä vikitteli toista ja hyvästelemättä hylkäs niin tyhjyys jäi
      Ikävä
      16
      2645
    3. Nainen, sinä viisas ja ymmärtäväinen

      sekä hyvällä huumorintajulla varustettu. Kun kaikki muut ovat kaikonneet, vain sinä olet jäljellä. Ellet kestä kirjoituk
      Ikävä
      24
      2604
    4. Puhe on halpaa

      Katso mitä hän tekee.Teot kertoo enemmän kuin tuhat sanaa.Uskokaa punaisia lippuja.Hyvää yötä.
      Ikävä
      44
      1836
    5. Halaisin sua mies

      Jos voisin 💗
      Ikävä
      25
      1566
    6. Oletko harrastanut

      seksiä kaivattusi kanssa? 🤔
      Ikävä
      121
      1341
    7. Nainen, se on vain karu totuus, että

      sinut on luotu synnyttämään ja mies siittämään. Niin on luomakunnassa säädetty ja niin se on. Sinut luotiin heikoksi ja
      Ikävä
      279
      1288
    8. Joko aiheuttamani pettymys

      on lieventynyt? Toivottavasti. Uskallan heittää lentosuukon näin etäältä ja nimettömänä 😘.
      Ikävä
      90
      1259
    9. Onkohan meillä kummallakin joku pakkomielle toisiimme

      Vähän luulen että on..
      Ikävä
      109
      1201
    10. Kosulan Keisari karviossa

      Non ni. Kosulan keisari karviossa käväsemässä,kamera pyöri ja tubetulot lopsahti tilille,myös VEROVÄHENNYLSIIN ajo
      Tuusniemi
      24
      1166
    Aihe