Tuntemallani narsistilla on todella paha alemmuuskompleksi

Anonyymi

Hän on koko elämäni porukkansa kanssa väittänyt ympäriinsä, että olen mm. tyhmä, ja käyttävät jokaisen tilaisuuden, jossa voivat haukkua minua tyhmäksi. Hän luultavasti lukee tätä, joten haluan kertoa, että minä en ole tyhmä. Sinä olet.

5

136

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Mitä sinä alat kieron asioitten kääntelijän kanssa kinata? Anna vajakin olla. Tiedät itse totuuden ja se riittäkööt. Anna hirvityksen etsiä uusi uhri tilallesi.
      (Toivottavasti tietoisuus mätämunista lisääntyy jotta ei kenenkään tarvitse eloaan tuhlata turhuuden takia kauaa vaan heti merkkien ilmaannuttua voi ottaa väliä ja olla turvassa sairailulta.)

      • Anonyymi

        En voinut paeta niiltä ennen kuin vasta nyt.
        -Ap


    • Anonyymi

      Vituttaako mennä taas töihin ja maksaa minun lorvimiseni. mua ainakin vituttaisi.

      • Anonyymi

        Nyt ei mennä ryyppäämään.


    • Juuri näin. Hänellä saattaa olla huono olo ja yrittää siirtää huonoo oloaan muille. Että säälisin häntä.

      Hoida asiat kunnolla kuten koulutukset niin voit täräyttää bisnes luokan Mersulla ohi kun hän yrittää saada Lada Samaraa käyntiin.

      Dont worry be happy. :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?

      Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin
      Maailman menoa
      231
      6986
    2. IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!

      "IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its
      Maailman menoa
      142
      3449
    3. Haluaisitko enemmän ?

      Haluaisitko enemmän kuin ystävyyden ? M-N
      Ikävä
      171
      1765
    4. Vihjeitä kaivatusta

      Mitkä numerot liittyy sun kaivattuun? Osa puhelinnumeroa, kengännumero tai vaikka asuinpaikan koordinaatit (😊)
      Ikävä
      71
      1566
    5. Rakas mussukka

      anna joku merkki itsestäsi. Pyydän.
      Ikävä
      70
      1124
    6. Niin pettynyt

      Olen suhun ja siihen ettet koskaan kohdannut reilusti
      Ikävä
      105
      1020
    7. Mira Luoti, Vain Elämää

      kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?
      Maailman menoa
      6
      1007
    8. Lieksa missä syy?

      Kun viranhaltijat irtisanoutuu tehtävistä? Museonjohtaja irtisanoutunut. Sivistysjohtaja lähtökuopissa ja Lieksan Kiinte
      Lieksa
      127
      923
    9. Martina Jeopardyssa

      Telkusta tulee mainos ohjelmasta, missä vilahtaa Martina. Ai vitsi odotan sitä jaksoa, missä Martina on. Pääsee taas näy
      Kotimaiset julkkisjuorut
      205
      904
    10. Faktat kehiin!

      kauanko aiot odottaa kaivattuasi? ja miks?
      Ikävä
      100
      846
    Aihe