Enpä tiennyt tällaista olevankaan

Anonyymi

Tänään aamukahvilla istuessani törmäsin itseäni sivistäessä itselleni aiemmin tuntemattomaan ilmiöön. Yleisesti ottaenhan tiedän vähintäänkin kaiken kaikesta joten tämä yllätti itseänikin hieman.

Googlettamalla "Scrotal calsinosis" voi tutustua löytämääni ilmiöön joka valottaa ihmisyyttä taas hieman erilaiselta kantilta.

Terveisin,

Numball 2010

7

111

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Saaripasanen on ollut julmetun lihava jo kolmekymppisenä. Siksi en usko hänellä olevan lapsia laisinkaan.

      Ei sellaisella kropalla tehdä lapsia ja verenkierto genitaalialueille estyy rasvapaineen alla, jolloin munat surkastuu sellaiseksi nahkanappulaksi, josta kusi roiskuu ihan minne sattuu.

      Nuo kasvatusvinkkinsä lisäksi ovat sitä luokkaa, että natsisaksan fanittajat ovat jo pyytäneet häntä laittamaan kirjoihin ja kansiin nuo "pentujen" kuritusohjeet ja parhaat kikat kakaroiden pelotteluun.

      Kun Saaripasasta koetettiin kuntouttaa uuteen työhön Jyväskylässä, niin yliopiston länsisiipi piti paaluttaa, kun sokkeli alkoi halkeilemaan uhkaavasti. Lääkärissä todettiin että Saaripasasen veriryhmä on Fazerin sininen.

      Saariston kaulaton leikkimajuri pitää kuvissa suunsa tiukasti kiinni ihan hyvästä syystä. Siellä karvakärsän suuvärkissä ei ole yhtäkään omaa hammasta.

      • Anonyymi

        Edellisen kirjoitti terve, normaali hetero, miljonääri liikemies.


      • Anonyymi

        Aloittajalla ja paniikkihäiriöisellä on myös tiivis yhteistyö ja kunnioitus häiriöisen viivyttelemättä ottaen kantaa, ei aloitukseen, vaan aloituksen tarkoitukseen.


      • Anonyymi

        Onkohan tuo jonkinlaista kaukorakkautta, ilman vasta sellaista.


    • Anonyymi

      Saako muuten Pattayalla vaikka olisikin aloituksessa mainitun kaltaiset "vitjapallit"

      ?

      20-10 osaa varmaan kertoa kun kaikkeen muuhunkin löytyy varma vastaus.

    • Anonyymi

      Patkaa nyt jo kotiin ja menkää hoitoon.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö

      palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh
      Maailman menoa
      84
      2042
    2. Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.

      "Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläke­maksuilleen monin­kertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr
      Maailman menoa
      136
      1746
    3. Millä kolmella sanalla

      Kuvailisit kaivattuasi?
      Ikävä
      180
      1316
    4. Miltä se tuntuu olla

      vihattu ja kukaan ei puolusta?
      Ikävä
      236
      746
    5. Kyllä mä oon valmis jos sä oot

      Vaikka ja mihin... mutta paikka on väärä.
      Ikävä
      59
      698
    6. Järkytys uutisten ystäville - Huomenta Suomen kesään iso muutos

      Huomenta Suomi on monen suomalaisen vakio-ohjelma. Suorana nähtävä Huomenta Suomi seuraa päivän tärkeimpiä uutisia, pol
      Maailman menoa
      9
      690
    7. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      59
      647
    8. Trumpille jälleen voitto

      Trump ensin tuhosi Iranin ydinohjusprojektin, jotta ko. terroristivaltio ei voisi aiheuttaa ydinsotaa. Ja nyt Trump pako
      Maailman menoa
      211
      598
    9. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      49
      546
    10. Haluan teidät molemmat elämääni

      Toista rakastan todella syvästi, ja toinen on kuin paras ystävä minulle. En voi luopua kummastakaan... </3
      Ikävä
      37
      492
    Aihe