Olen ikäni haaveillut seksistä siskoni kanssa ja näin 32 vuotiaanakin poikuuteni on tallella kun haluaisin vaan menettää sen siskolleni. Avauduinkin eräs ilta fantasiastani siskolle. Yllätyksekseni hän kertoi myös fantasioineensa minusta. Olimme että etsitään keino miten toteuttaa tämä fantasia niin mietimme että joissain maissa on sisarusten välinen seksi sallittua että menisimme lomalle tällaiseen. Onko tuo nyt siis hyväksyttyä ja mitä näitä on mihin lähteä?
Miten hoitaa
7
1563
Vastaukset
- Anonyymi
ensimmäiseks suosittelen törnävälle reissua
- Anonyymi
Ei kun niuvanniemen suljetulle speden kanssa samaan koppiin buaahaa
- Anonyymi
Kuinka sisäsiittoinen suku teillä on kun vielä tuohon ikäänkään ole tuosta fantasiasta päässy vai onko sulla jotenkin häiriöitä kehityksessä ettet ole vie täälläkään roikkuessas oppinu että tuo on suomessa ihan laissa kiellettyä mu toki varmaan jostain löytyy maa jossa sen laki sallii kuninkaallisissa suvuissakin on tuota varmaan tehty
- Anonyymi
Se onkin spede niuvanniemestä buaahaa
- Anonyymi
Siksihän se kysyy onko muita maita joissa se on sallittua 1+1 tajuatko vieläkään? Ja miten se tekee suvusta sisäsiittoisen jos ei ole vielä tuossa iässäkään päässyt fantasiastaan eroon? Anna vaan argumentteja miks se on huono idea niitä on paljon mutta reflektoit tässä omia pelkojasi etkä onnistunu vakuuttaan ketään etenkään jutun kirjoittajaa luopumaan aikeistaan.
- Anonyymi
kuules, tehkää vain täällä suomessa. ei kenenkään tarvitse tietää
- Anonyymi
Urpo avautui
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä433593- 362224
Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?321865- 171609
- 151565
- 231558
- 241407
- 141277
Ihmetteletkö, mihin sinussa ihastuin?
Pikkuhiljaa huomasin, että olet ainutlaatuinen luonne, plussana tietysti ulkoiset avut. Toista ei taida löytyä koko maai801263Mitä yhteistä on sulla ja kaivatulla?
Onko teillä samantyyppinen olemus tai luonne? Vai muistuttaako vartalonne toisiaan? Tai kasvot? Entä pukeutuminen? Onko881222