Tuplatreffit, uhka vai mahdollisuus?

Anonyymi-ap

Elikkäs, lähtisitkö treffeille ystävän, hänen naisensa ja kolmannen tuntemattoman kanssa, jota mallailtaisiin sulle pariksi?

10

1642

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mikä jottei.

      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        😍 ­N­y­­m­­­f­­­o­­m­a­a­­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#18063431a

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    • Mikä ettei 😊 ja varsinkin silloin,jos tämä pariskunta on ajatellut että vois tulla hyvin juttuun tämän kolmannen tuntemattoman kanssa.

    • Anonyymi

      Ilman muuta. Treffit on kivoja, kaverit on kivoja, eikä se nyt mikään avioliittolupaus ole, jos iltaa lähtee istumaan.&

    • Anonyymi

      Lähtisin varmasti jos olisin vapaa. Mitä siinä voi menettää? Tietysti voi mennä vähän kiusalliseksi jos ei yhtikäs yhtään synkkaa, mutta sekin suttaantuu kun on muitakin paikalla. Toihan olisi melkein paras mahdollinen tilaisuus, kun alkaa miettiä. Tavallaan aika helppo tutustumistapa, ei liikaa paineita. Ellei natsaa voi ottaa kaverillinen asenteen siinä muiden mukana.

    • Anonyymi

      En. Muiden paritusyritykset yhdistettynä vieressä kyyläämiseen kuulostaa aivan kamalalta. :D Ihmisestä saa tarkemman kuvan kaksin tapaamalla. Muut vain häiritsevät tutustumista.

    • Anonyymi

      Taidan sitten mennä. Katsotaan miten käy. Ap

      • Arat jäävät nuolemaan näppejään.


      • Jokos reffit oli ja meni?


    • Toki lähtisin. Einahan voi sanoa ei jos ei kiinnosta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mietit juuri nyt?

      🤔
      Ikävä
      165
      1589
    2. Aurinkoni...

      On ikävä sua ❤️
      Ikävä
      60
      918
    3. Kuinka vanha kaivattusi on?

      Gallup teille kaikille
      Ikävä
      63
      876
    4. Huonoja uutisia-nyt lähtee höyrylaivat

      https://www.ita-savo.fi/ Konkurssiin meni tämäkin yritys. Raja kiinni ja venäläiset turistit puuttuvat. Täällä menee pe
      Savonlinna
      49
      856
    5. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin

      Kesä ja juhannus on grillailun kulta-aikaa. Mitä teillä grillataan juhannuksena? Anna oma vinkkisi grilliherkkuihin. Ka
      Grillaus
      36
      787
    6. Minkä haluaisit

      Nähdä kaivatultasi
      Ikävä
      98
      775
    7. Jos vielä toivot...mies...

      Saisinpa jonkun merkin sinulta, jos vielä odotat 📝➡️📱 Rohkeus on mennyt jos seurustelet vaikka nykyisin. En halua häi
      Ikävä
      57
      674
    8. Älä itke rakas.

      Tunnen sun kyyneleet silmissäni. Kaikki tulee menemään hyvin. Loppu häämöttää jo...
      Ikävä
      56
      658
    9. Ihana juhannusperinne

      Lähdemme aina juhannuksena aivan hirveässä kännissä kiikkerällä veneellä pieliselle! Se on hauskaa ja jännittävää puuhaa
      Lieksa
      38
      648
    10. Ei näytä hyvältä

      Kyllä nyt Ähtäriä viedään vesikelkalla. Neuvotteliat untuvikkoja kaikki. Mikko tietty tapansa mukaan loikki puheenjohtaj
      Ähtäri
      39
      596
    Aihe