Beck on kyllä rautaa! Nyt tammikuussa ehtii katsoa vielä monta Beckiä, aika kiva paketti tulossa.
Lue lisää ja katso lähetysajat:
https://www.suomi24.fi/viihde/tv-vinkki-beck-leffoja-tv-sta-tammikuussa-hyva-paketti-tulossa-katso-lahetysajat-tasta?s24
TV-VINKKI: Beck-leffoja TV:stä tammikuussa - Hyvä paketti tulossa - Katso lähetysajat tästä!

11
1807
Vastaukset
- Anonyymi
Eiköhän noi elokuvat ole jo tulleet 150 kertaa vähintään.
Kun katsoo noita tv ohjelmistoa,niin siellä jatkuvasti samat elokuvat pyörii,
vaihtuu vaan vuorotellen kanavalta toiselle.Välillä tulee sama elokuva 3 kertaa viikossa.- Anonyymi
...näinpä se menee ... niin MTV:n kuin YLE:nkin puolella ... hywäweliverkoston paisuessa ja Postin pääjohtajan palkkoja kadehtiessa ei sitä rahnaa riitä ohjelmien ostoon , tekemisestä nyt puhumattakaan .... mitä nyt jotain leipomista sun muuta kilpahiihtoa joille löytyy maksaja talon ulkopuolelta ..
- Anonyymi
157 kertaa. Laskin äskön, ihan ite..... laskin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
...näinpä se menee ... niin MTV:n kuin YLE:nkin puolella ... hywäweliverkoston paisuessa ja Postin pääjohtajan palkkoja kadehtiessa ei sitä rahnaa riitä ohjelmien ostoon , tekemisestä nyt puhumattakaan .... mitä nyt jotain leipomista sun muuta kilpahiihtoa joille löytyy maksaja talon ulkopuolelta ..
Eli, Perussuomalaiset on oikeassa. Ylen tukiaisiin huomattava poisto.
- Anonyymi
Päivän ohjelmat eri kanavilla.
Samat elokuvat kanavalta toiselle.
Sopan sotkemista & taikinan vatkaamista.
Asunnon stailaamista & hurjan kamalaa remonttia.
Puutarhan tonkimista & mönkimistä.
Julkkis-Sinkku sekalaiset reality ohjelmat.
Selvitymis,seikkailu,ym.
Musiikkiohjelmat,missä samat artistit vinkuu ja inisee joka ohjelmassa.
Kilpailut,joissa samat julkkistyrkyt esiintyy.
Sama näiden haastatteluohjelmien kanssa,joissa julkkistyrkyt haastattelee toinsiaan.
Että näin laadukkaita ohjelmia meille tarjotaan. - Anonyymi
Kauheeta kattoo kun Beck on hahmona loppuun kaluttu ja Peter Haber ensin talutetaan paikalle, 2018 , ja ihan uusimmissa jaksoissa tuodaan pyöriksellä, lausumaan epäselvästi muutama vuorosana.
Tarinat on keskinkertaisia ja näyttelijäsuoritukset jonninjoutavia.
Sarja olis pitänyt tappaa kun Mikael Persbrandt sekoili yksityiselämässä, jäi huumeista kiinni ja sai potkut.
Toisaalta myydäänhän Pepsin ja kokiksen nimellä kaikkea kuraakin.
Mutta niissä sentään mainitaan että light tai aspartaami on peittänyt aidon sokerin...- Anonyymi
👍👍
On loukkaus Maj Sjöwallia ja Per Wahlöötä kohtaan,
kun näissä leikkibeckeissä on maininta Beck sarjan alkuperäisideasta.- Anonyymi
Se norjalainen partasuu pilasi koko ohjelman, en katso yhtään jaksoa jossa se on mukana.
- Anonyymi
Alex Beijeriä sen sijaan katson oikein mielelläni.
Ketjusta on poistettu 39 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-408587Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite1036378Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1194538Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain744531- 1594428
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.692983- 1652166
- 652068
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1511982- 481785