Onko Raisiossa sosiaalipalvelujen tarjonnan esilletuonnissa jotain vikaa kun erään ystäväni pitäisi hakea itselleen mielenterveydpalveluilta apua, mutta hän sen sijaan yrittää hakea aikuisille lapsilleen lastenvalvojan aikaa?
Yt Raimo vaan
Sosiaalipalvelujen laatu kunnassasi?
3
444
Vastaukset
- Anonyymi
Älä valehtele Pete - palstalla nettivainonta jatkuu; en ole koskaan hakenut mitään aikoja Rikollisilta Raision perhepalveluissa - lastenvalvojalta; vieraannuttaja äiti siellä itkenyt, kun Timo ei saanut isyyttä, huoltajuutta lapsille käräjäoikeuden 2017 päätöksellä!
- Anonyymi
Millä perusteella ajattelet, että avauksessa puhutaan sinusta eli onko sinulla mielenterveusongelmia, niikuin ajattelet jonkun Peten sinusta mainitsevan? Iuka tuo Pete on? Joku mielikuvitusystäväsikö?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Millä perusteella ajattelet, että avauksessa puhutaan sinusta eli onko sinulla mielenterveusongelmia, niikuin ajattelet jonkun Peten sinusta mainitsevan? Iuka tuo Pete on? Joku mielikuvitusystäväsikö?
Karille uudet aivot- kampanja alkoi 27.5 2008 - kaikki mukaan!!
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin
Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http2534567Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi
se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?1312993Miten löydän sinut
Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit412752Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla
Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?741740Vaikea tilanne
Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te1061584Jouluksi miettimistä: kuka tai mikä valmistaa rahan?
Nyt kun on ollut vääntöä rahasta ja eritoten sen vähyydestä, niin olisi syytä uida rahan alkulähteille, eli mistä se syn231475- 551334
- 931245
Julkinen sektori on elänyt aivan liian leveästi yli varojensa!
Viimeisen 15 vuoden aikana julkisen puolen palkat ovat nousseet n. 40%, kun taas yksitysellä sektorilla vain n. 20%. En2061103- 481095