Ananaksen anusaukosta? Onko jotain käteviä konsteja, niksejä tai välineitä? Olen kokeillut jo keltaistapörssiä ja kenkälusikkaa mutta ei onnistu.
Miten saan pois
4
262
Vastaukset
- Anonyymi
Jäi kerran kivekset jumiin verhotangon väliin. Kopsahti irti myös ananas jota en ollut aikaisemmin huomannut.
- Anonyymi
Apina söi baarissa biljadipallon. Seuraavalla kerralla se työnsi kirsikan takapapuoleen ja söi sen.. Baarimikko kysyi miksi se tuota tekee, työntää kirsikan takapuoleen ja syö sen.
Omistaja vastasi, tuli tarkaksi kun söi edellisellä kerralla biljadipallon ja nyt testaa mikä sopii tulemaan ulos takapuolesta sen voipi syödä ! - Anonyymi
Pyydä isääsi apuun, hänhän sen sinne työnsikin.
- Anonyymi
4 vuotta aikaa treenata ja laita sit hakemusta olympiakomitealle saisko ananas persreiässä lajin olympialaisiin.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja16922165Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant669027Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va656222SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1785812Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3215330Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot294846Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.204702HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.794452Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm804241"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153760