Hermot menee taas tämän ripulin kanssa

Anonyymi-ap

Tänään olenn käynyt jo viisi kertaa ripuloimassa. Uloste on siis täysin vesimäistä ja haisee erittäin pahalta. Äsken televisiota nojatuolissani katsellessani ja kaukosäädintä lattialta kumartuessani ottamaan ripulit rysähtivät housuihini. Kiroillen linkutin vessaan ja ripulipisaroita tihkui housun lahkeesta pitkin lattiaa. Pesin perceeni suihkulla ja laitoin ripulihousut pyörimään pyykkikoneeseen. Juuri kun olin saanut paikat ja perceen pestyä niin taas alkoi packattamaan. Tällä kertaa kerkesin melkein pöntölle kun riuhtaisin äkkiä housut jalasta ja suuntasin percereikäni kohti pönttöä kun ripulia alkoi suihkuamaan hirvittäväällä paineella. Osa ripulista roiskui pöntön ohitse ja seinille. Ei auta kun taas ruveta siivoamaan.

9

402

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lopeta ryyppääminen. Tämä on hyvin yksinkertainen totuus. Silloin suolistosi alkaa toimimaan normaalisti, eikä tarvitse pelätä mitään suolistosairauksiakaan enää, syövästä nyt puhumattakaan.

    • Anonyymi

      Kylmiksen patentti: anustappia peebuun ja eristeteippiä päälle.

      PS. Eihän tämä ole aidosti kylmiksen juttu , vaan ihan omaa käsialaanI, kuten 90 prosenttia tämän palstan ripulijutuista muutenkin.

      Asd

      • Anonyymi

        Oli sitten kenen tahansa idea, silti se toimii. Ei tarvitse pelätä kassajonossa, että lurahtaa huonot housuun. Jesse tosin täytyy kääriä kolme kertaa ympäri vyötärön alapuolelle, joka tietää myöhemmin melkoista karvanpoisto-operaatiota kaupan päälle.


    • Anonyymi

      Kyllä Tissulla on helppoa:
      https://www.youtube.com/watch?v=8cuQ9mhvQCs

      Sen ei tartte mitään tuollaisia jeesusteippi-anustappi-yhdistelmiä miettiä, koska kaikki passataan sille ja paapotaan. Ei ihme, että on niin narsisti.

    • Anonyymi

      Lopeta kaljan kittaaminen tai ainakin vähennä ja juo viiniä ohessa. Tai jotain väkevää. Vatsa kovettuu satavarmasti, joskus liikaakin.
      Kalja se laittaa suoliston sekaisin.

      • Anonyymi

        Nimenomaan whisky parantaa paskantulon.

        Ameriikoissa on monessa viinakaapissa AINOASTAAN whiskejä!


    • Anonyymi

      Miksi ryyppymiehen uloste tulee niin kovalla painella, että sitä lentää vaakatasossa jopa metrejä taaksepäin?

    • Anonyymi

      suosittelen apua peräpukamiin

    • Anonyymi

      Onko aloittaja jo paskinut itsensä hengiltä?

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sannan kirja USA:n bestseller!

      "Congratulations to Sanna Marin's HOPE IN ACTION, officially a USA TODAY bestseller!" Kertoo Scribner. Mitäs persut tä
      Maailman menoa
      36
      10535
    2. Yritystuet 10 mrd. vuodessa, eli yrittäjäriski valtiolla kuten kommunismissa

      Pelkästään Viking Linen viinanhakuristeilyitä sponsoroidaan 20 miljoonalla eurolla vuosittain. Dieselin verotukikin on
      Yrittäjyys
      125
      10118
    3. Oikeistolainen luki Med mod att leda : en biografi

      ...ei tykänny Sanna Marinista
      Maailman menoa
      21
      7911
    4. Sture Fjäder haluaa tuensaajien nimet julki

      Kokoomuspoliitikko haluaa yli 800 euroa kuukaudessa tukia saavien nimet julki. Ehkä olisi syytä julkaista myös kuvat? h
      Maailman menoa
      177
      6314
    5. Metsäalan rikolliset

      Jokohan alkaa vähitellen kaatua kulissit näillä ihmiskauppaa harjoittavilla firmoilla.
      Sotkamo
      30
      4872
    6. Milloin viimeksi näit kaivattusi?

      Toimisitko nyt toisin kuin siinä tilanteessa teit?
      Ikävä
      55
      4697
    7. Ruotsalaistoimittaja: "Sanna Marinin saunominen saa minut häpeämään"

      Sanna Marinin kirja saa täyslaidallisen ruotsalaislehti Expressenissä perjantaina julkaistussa kolumnissa.....voi itku..
      Maailman menoa
      114
      4041
    8. Maahanmuuttajat torjuvat marjanpoiminnan - "emme ole rottia"

      Ruotsalaisen journalistin selvitys paljasti, miksi maahanmuuttajat kieltäytyvät työstä. Taustalla vaikuttavat kulttuuris
      Maailman menoa
      125
      3393
    9. Missä vaiheessa

      Päätit luovuttaa suhteeni?
      Ikävä
      62
      3117
    10. Adonikselle

      Kuvittelitko oikeasti, että ootan sua? Kuvittelitko, että voit noin vain vetäyttä ja kun tulet takaisin, kaikki on niin
      Ikävä
      220
      3039
    Aihe