Vinkki Seuraaviin bileisiin, missä olette tai mitkä järjestätte. Yksi toimii pikkuveljenä, mieluusti ulkopuolinen. LB huoneena toimii vessa, LB makaa anonyymisti kylpyammeessa ja kysyy kenelle annetaan kaksi pistettä ja kenelle yksi piste, eikä riitä pelkkä pisteitten antaminen, täytyy sanoa miksi antoi nämä äänet ja tietysti eniten ääniä saanut potkitaan bileistä pihalle, kunnes jää jäljelle vain yksi, joka saa palkinnoksi kaikkien ulospotkittujen viinat. PS. saisan siinä kaveripiiriin uusia keskustelun aiheita ja vois jotkut mennä vähän itseensä MIKSI MINÄ!!! ja kun sitä on aikansa miettinyt LB paljastaisi mitä kukin tuli sanoneeksi LB huoneessa. Hauskoja bilehetkiä kakille T. Little Brother
Little Brother
poikaukko
6
615
Vastaukset
- Tosi fiksu...
Oot sit vissii jo itse kokeillut?
Kuka sen sitte äänestäisi veke joka makaa siel kylppäris?Maidmarian kirjoitti:
Repesin!!
Jos älyvapaa idea herättää edes hilpeyttä, mutta uskonpa että saadaan Ilta Sanomista lukea kuinka Big Brother ohjelma on saanut hyvät ystävät pahoinpitelemään toisiiaan, kun ovat kokeilleet Little Brother leikkiä:)
- vähän...
poikaukko kirjoitti:
Jos älyvapaa idea herättää edes hilpeyttä, mutta uskonpa että saadaan Ilta Sanomista lukea kuinka Big Brother ohjelma on saanut hyvät ystävät pahoinpitelemään toisiiaan, kun ovat kokeilleet Little Brother leikkiä:)
kaveripiiristä.....
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista857465- 965404
- 2584622
- 444515
- 623257
- 492695
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222358- 492333
Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292332- 412184