mie en tykkee ennee olla mikkää tähtellinen Pirre..:((!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mie halluun uuvven nikin,
6
554
Vastaukset
käyttäytyvät feikkaajat?
Melko kehnonlainen esitys.Yritäppä huomenna kunnolla levänneenä,niin eiköhän se siitä.- stoppp
Kyllä tuo Juutas on ihan aito ja ehta Pirre.
- Juutas
en tykkee..oikkeesti..silleen aikkuisten oikkeesti..nääs.. ehkä minulla identiteettikriisi, olisko? * :) *
Sitten miusta ois mukava puhhuu ihan paskkoo, uuvvella nikillääää..
- Jermu
Ja sinusta tuli tähdellisen tarpeellinen pimp.. siis uudisnikillinen olento, jonka nikki on....
Typhoonix....siis jos ei ole rekattu. Pyörremyrskyn lailla pirteää energiaa täynnä. tai valitse jokaiselle viikonpäivälle ja mielialalle omansa. Pääasia, että muistat kirjoittaa ja ilahduttaa viesteilläsi meitä muita. Kuka tietää, jos vaikka palstan suosio kasvaisi, kun yhtäkkiä ilmestyisi monia mielenkiintoisia uusia nikkejä.
Tähteä älä unohda, käytätpä mitä nikkiä tahansa. Seuraaviin nikkeihin voisit ottaa noita tähtiä enemmänkin; mietit vaan ensin, millaista luokitusta käytät, konjakin, hotellin, filmitähden tai mitä niitä nyt onkaan.
Vai pitäisikö niitäkin käyttää mielialan mukaan?
Onko tällä identiteettikriisillä jotain tekemistä etelänmatkailun kanssa?- Juutas*
se vain iski yhtäkkiä...oisiko se jotain jälkijäristyksiä viijjenkympin villityksen kanssa..:)
Lauantaina lähen aamulla anivarhain huruuttelemaan "etelää" kohti, se on oikeastaan yhdistetty työ-ja hupimatka, katotaan nyt kumpi siitä tulee..
Mie käytän juutasta silloin kun on juutas olo.., nyt on...tähellinen..yhen tähen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791492
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä431091No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall1951070Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad38765- 14690
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä30681Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21680- 37673
Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46617Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .18610