poliisi tv

tunteeko..

täälläkin käy varmasti ihmisiä ketkä tunsivat kyseiset neidit jotka porukalla kävivät vastustuskyvyttömän vanhuksen kimppuun.. olis mukava tavata nämä neitokaiset.. pienet yhteiskunnan loiset..
kertokaa ihmeessä poliisille näiden henkilötiedot jos tiedätte.. mutta sitä ennen mieluisasti kidutetaan näitä pikkuisia sikoja..!!

9

1987

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Rankaisija

      ...niin katotaan ja silloin ei sääliä tipu!

    • hirteen

      Onneksi Poliisi-teeveen kuva oli niin hyvä, että tämä iso sälli, paidan selässä nro 10, ja sen pienemmät rääpelekamut jäävät taatusti kiinni. Vituttaa tollaset luuserit, käyvät vanhan miehen kimppuun. Toivottavasti tulee uusintana ja valvontakameran kuva isolla Aamulehteen. Vittu, kaikista tollasista pitäisi laittaa passikuvat lehteen. Ihmetyttää myös ohikulkijat, viiden miehen seurue jatkoi muinamiehinä matkaa. Ihmisen voi potkia kadulla vaikka hengiltä eikä kukaan tee mitään. Tappakaa ne, hyvät tamperelaiset!

      • hyi sua

        Hys hys...eipäs heittäydytä itse pedoiksi, annetaan virkavallan hoitaa nämä asiat, mutta jätetään itse kaikenkarvaiset tappamiset ja hakkaamiset sikseen, kun itse siinä vain kusessa ollaan.

        By the way...en ihmettele miksi nuo mihet kävelivät ohi. Jos olisivat menneet väliin, niin todennäköisesti heille oltaisiin vähintääkin kirjoitettu sakot tai joku olisi saattanut joutua jopa syytteeseen jostakin. Sillain se suomalainen rikoslaki toimii, että väliin ei saa mennä, koska joutuu itse tuomiolle.


      • Pelkuria
        hyi sua kirjoitti:

        Hys hys...eipäs heittäydytä itse pedoiksi, annetaan virkavallan hoitaa nämä asiat, mutta jätetään itse kaikenkarvaiset tappamiset ja hakkaamiset sikseen, kun itse siinä vain kusessa ollaan.

        By the way...en ihmettele miksi nuo mihet kävelivät ohi. Jos olisivat menneet väliin, niin todennäköisesti heille oltaisiin vähintääkin kirjoitettu sakot tai joku olisi saattanut joutua jopa syytteeseen jostakin. Sillain se suomalainen rikoslaki toimii, että väliin ei saa mennä, koska joutuu itse tuomiolle.

        "By the way...en ihmettele miksi nuo mihet kävelivät ohi. Jos olisivat menneet väliin, niin todennäköisesti heille oltaisiin vähintääkin kirjoitettu sakot tai joku olisi saattanut joutua jopa syytteeseen jostakin. Sillain se suomalainen rikoslaki toimii, että väliin ei saa mennä, koska joutuu itse tuomiolle."

        Älä luuseri selitä. Jos tässä elämässä on jotain tehtävä niin ei siinä pikku syytteitä tai sakkoja voi jäädä pohtimaan.

        Ja pikku rahanmeno ei näytä esimerkiksi kaasujalkaa keventävän tai vapaamuotoista parkkeerausta häiritsevän.


    • löytyy

      ko. valvontakameran kuvia eli on esimerkiksi ottanut videolla lähetyksen niin yrittäkää saada niitä nettiin kaikkien nähtäväksi

      • sille ei voi mitään!Toivottavasti poliisi saa kiinni tekijät!


    • ja sitten

      Viekää Saunan Taakse...Perkele!

    • luulisi

      että on jäänyt niiden kuvien perusteella kiinni... Kuulin juttua että ainakin yksi niistä pallopäistä olisi tesomalta. Olisi joskus mukava saada tuollaisia jätkiä käsiin.

    • Arska

      Kiinni jäivät, eilisessä Poliisi tv:ssä oli juttua. Hyvä!!! Toivottavasti näyttävät vanhemmillekin sen videon ni näkevät minkälaisia lapsia ovat kasvattaneet! Ku perheestä se moraali ym. perimmiltään tulee.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä haluaisit minusta mies

      Meidän tilanne on ns.vaikea, eikä olla koskaan puhuttu tai edes ehditty puhua siitä, että mihin me tällä kaikella säätäm
      Ikävä
      72
      1157
    2. Niin se mies

      Mikä sen miehen etunimi muuten on ketä kaipailet
      Ikävä
      55
      1038
    3. Kun olet noin varovainen, niin tehdään näin

      Ollaan luontevia kun tavataan. Ei mitään paineita. Halataan lämpimästi toisiamme, ja sitä hetkeä voi viivyttää, kunnes s
      Ikävä
      44
      1009
    4. Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti - Rajua röykytystä nyrkkeilymatsista "Ettei naisten botoksi..."

      Martina Aitolehti ja Nanna Karalahti nyrkkeilevät toisiaan vastaan Immu Fight Nightissa. Naiset ovat saaneet osakseen k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      75
      869
    5. Martina ja Levin kiinteistö

      Ei ole enää "mun Leviä". Kiinteistöllä uudet omistajat ja välillä palautui takaisin rakennuttajallekin, miksköhän.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      332
      783
    6. Selvitetään tämä meidän välinen juttu

      Kertoisin sulle, mitä sinussa näen ja mikä viehättää eniten. Pitkä tarina tulisi siitä, mutta haluisin nähdä, kun kuunte
      Ikävä
      21
      734
    7. Harmittaa kun en saa edes tietää

      miten elämässäs menee. Niinkin tärkeä asia, et miten jaksat. Kuinka terveys jne. Olet niin tärkeä, että haluaisin tietää
      Ikävä
      51
      720
    8. Mikä on ollut

      Paras kuva kaivatustasi?
      Ikävä
      40
      717
    9. Teköäly löytää teidät

      Tästä on ollut ennenkin puhetta. Muistan Sergein tehneen aiheesta aloituksen, ja Disse analysoi minua ja kirjoituksiani
      Sinkut
      182
      634
    10. Onko jo liian törkeää? Selviytyjät Suomi herättää kummastusta

      Selviytyjät Suomi juhlistaa 10. tuotantokauttaan - ja tiedossa on entistä ankarampaa menoa. Mutta mennäänkö jo liian pi
      Tv-sarjat
      8
      632
    Aihe