Burnout revenge kaksinpeli

Niin voiko tuossa burnout revengessä pleikkari kakkosella pelata kaksinpeliä jos on kaksi ohjainta? tai kolminpeliä jos on multitap ja kolme ohjainta? Vai onko siinä vain yksinpeli ja verkkopeli? kiitän vastauksistanne!
3448
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

myös neljä pelaajaa saa siihen ja on netti pelaus mahdollinen

Äänestä
  • Siis pystyykö siinä pelaamaan nelinpeliä joa on neljä ojainta ja multitap? Kun pelaa nelinpeliä niin onko se televisionruutu jaettu neljään osaan?

    Äänestä

  • burnout 123 kirjoitti:

    Siis pystyykö siinä pelaamaan nelinpeliä joa on neljä ojainta ja multitap? Kun pelaa nelinpeliä niin onko se televisionruutu jaettu neljään osaan?

    2 pelaajaa ( verkkopeli).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


burnout 123 kirjoitti:

Niin voiko tuossa burnout revengessä pleikkari kakkosella pelata kaksinpeliä jos on kaksi ohjainta? tai kolminpeliä jos on multitap ja kolme ohjainta? Vai onko siinä vain yksinpeli ja verkkopeli? kiitän vastauksistanne!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu