Eilen meitä oli ennätys määrä 40 :n sättiläisiä Fridayssa iltaa viettämässä...Laskujen mukaan ainakin 36 nicciä oli paikalla ja hauskaa oli...ensi kerralla pistetään vielä paremmaksi..eikös juu...eli 3.12 ylös kalenteriin ettei vahingossakaan tule sovittuun muita menoja sille illalle...:-)
Kiitos kaikille menossa mukana olleille...
6
3694
Vastaukset
Oli ilo silmälle, että teitä oli mukana vietämässä iltaa ennätysmäärä.
Toivon että seuraavan kuun ilmoitus kun tulee tänne teitä on sankoin joukoin taas mukana.- ...........
Joo,soli yks niistä miiteistä.....
Kiitoksia KAIKILLE. Sukupuoleen/siviilisäätyyn Katsomatta. Mukavasta Illasta. Hauskaa Oli.
- ujo..
kyllä se kiva oli nähdä noin monta ihmistä ja etenkin sinun iloiset silmät..
- zabada
Eka miitti siis oli, hauskaa oli ja kiva nährä täältä porukkaa siellä:)
Pikkujoulu miittiin ehdottomasti!!
Suosittelee lämpimästi käymistä miiteissä:):) - kartsa45
Niin,oli unohtua kiittää viime lauantaisesta miitistä.Oli ihana nähdä kaikki pitkästä aikaa.Itselläni oli hyvä fiilis,niin paikanpäällä,kuin sen jälkeenkin.
Ketjusta on poistettu 7 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kokoomus haluaa leikata vielä lisää sosiaaliturvasta
Kokoomuksen Sanni-Granhn Laasonen pyytänyt KELA:aa selvittämään mistä leikataan vähäosaisilta vielä lisää sosiaaliturvas2691637Oletko pitkävihainen ja onko sinulla " huono muisti muisti "?
Mitä asioita et unohda tai anna anteeksi ? Mitä asioita voit " unohtaa" tai unohtaa? Vastaa koskien kaivattuasi tai yle371512- 961316
- 181300
Ikävöin sua
Sä vaan pyörit mun mielessä, en saa sua unohdettua. Tilanteesta tekee vaikean sen kun molemmat ollaan varattuja ja tilan61217Neljä kuukautta vankeutta, kenelle?
Kuka tuomittiin ehdottomaan neljän kuukauden vankeustuomioon ja korvauksiin?101037Minä täällä vaan
Ukko jota oot joutunu joskus sietämään työnpuolesta. Toivottelen kauniita unia💛86950Jos haluat jatkaa tutustumista
Pyydä mut suoraan kunnon treffeille. En lähde mihinkään epämääräiseen viestittelyyn enää.66925T, miten mun pitäis toimia
Olen niin toivottoman ihastunut suhun...ollut jo liian,monta,vuotta. Lähestynkö viestillä? Miten? Sun katse...mä en kest43901- 32890