lähentää ystävyyttään jokaisen kilpailijan kanssa vuorollaan. poika alkaa olla jo varma finalisti.
Antti pelaa nyt erittäin
5
593
Vastaukset
Antti aikaisemmin on kovasti haukkunut Terhiä, ja kyllä vieläkin kritisoi, mutta huomattavasti hennommin.
Nyt puhuu Terhistä vaan siihen malliin, että on tosi hieno tyttö, ja ajattelee kokoajan vähä liikaa mutta se on sen tyyli. Ja että ehkä ottaa asiat mitä talossa tapahtuu vähän henkilökohtaisemmin kuin muut.
Aikaisemmin haukku Terhiä tähän tyyliin "on liian heikko tähän ympäristöön" Selvästi vaihtanut pelityyliä.
Ennen tykkäsin Antista sen takia, että vaikka Iinan takia oli sellanen nysvä (en nyt mitenkään Iinaa mollaa, mun mielestä oli kiva likka, voisin olla vaikka kaveri ; > ) niin silti oli selvä mielipide talon asukeista.
Kyllä ymmärrän sen, että mieli muuttuu viikkojen (päivien) myötä, mutta silti vaikuttaa, että leirin muutos oli harkittu pelin kannalta. BUU, sanon minä.
Toivon että Antti ei olis sortunut tohon, mutta näköjään pelin henki on mikä on.
Eikö ole perseestä, Iina?- Is't he
I like Antti, he is good fellow
- veks!
Antti kieroilee eniten talossa ja on muka "sveitsi". Kakkanmarjat! Vaikka se nössö olisi finaalissa, niin voittoa ei heru. Ainakin itse äänestän nössösveitsin ulos heti kuin mahdollista.
- pelaa likaista peliä
ULOS!!!!!!!
- Tollo
UUUUUUlos talosta perkele tollanen JUNTTI!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 203774
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit243169En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m322375- 922149
- 221990
- 261642
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui411621- 321512
Päivi Räsänen eroaa todennäköisesti kirkosta
Päivi Räsänen kertoo järkyttyneensä evankelis-luterilaisen kirkon homolinjauksesta. Räsänen sanoo todennäköisesti eroava5021463Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91424