Idoli-Agnes seksiravintolan työntekijä?
Katso-lehti
102725
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Ihmiset tekevät töitä ansaitakseen elantonsa. Joskus sitä tekee jotain melko epätoivoista, jonain päivänä ei enää tarvitse olla niin epätoivoinen. Agnesinkaan.
Agnes on halpa itä-eurooppalainen lapsensa vanhemman suomalaismiehen vuoksi jättänyt lutka.Hyi helvetti!
päästä pinnalle ja sitten suomalainen media ja varsinkin KATSO lehti heittää lokaa päälle oikein kunnolla...törkeetä mitähän katson vs.päätoimittajan
kaapista löytyis ku joku vähän penkois?
...jos ammattisairauksista mitään tietää, niin ehkä sieltä löytyisi pumpattava barbara, 50 litraa viinaa ja vuosien 1994-2005 Erotiikan Maailman vuosikerrat. Mutta niissähän ei ole mitään vikaa, mutta miettikää nyt, että joku viitsii olla ammatiltaan toimittaja.
Nuo lehdet jauhavat täytä paskaa! Saisvat lailla kieltää kummatkin ja lisäksi vielä Ohonkin!
No voi kamalaa,mitä siitä? Jos ollut töissä seksiravintolassa, ei tarkoita et ollut strippari tai prostitoitu. Haloo.
Oops, kirjoitusvirhe:((( Tarkoitin prostituoitu
Enpä ota sen enempää kataa Agnesiin mutta ihmetyttää kannanotot seksiravintoloita kohtaan. Kuinka moni niissä on käynyt ja kuinka moni tahtoisi käydä.Todennäköisesti niissä viihdytään koska niitä on mutta auta armias jos joku sattuu näkemään vierailun.
Ko baareja ei olisi jos niitä ei kukaan omistaisi ja pitäsi yllä.Tietenkin omistaja ja henkilökunta ovat aivan saastuneita kun tuollaista elinkeinoa pitävät yllä ja ihmisiä sinne houkuttavat!!!!
Suomessa ei hyväksytä kenenkään nousemista loasta. Parempi pysyä kastissaan.On se niin suuremmoista löytää ja hoksata kuinka ulkomailta tulee ihminen,nainen JOKA on SYNNYTTÄNYT aviottoman lapsen. (suomessahan saa abortin) ja ajatella kuinka se kehtaa esitellä laulutaitojaan vaikka on työskennellyt tarjoilijana.
Kyllä Suomesta löytyy ensimmäisen kiven heittäjiä!
se vasta luotettavan tiedon lähde onkin!!ihmiset on niin hiton tyhmiä,että uskoo kaiken mitä tollaset paskalehdet kirjoittaa!!!ne saa sittä rahaa.
Tekeekö aikaisemmat työpaikat hänestä jotenkin huonomman laulajan?