Idoli-Agnes seksiravintolan työntekijä?
10
2691
Vastaukset
Ihmiset tekevät töitä ansaitakseen elantonsa. Joskus sitä tekee jotain melko epätoivoista, jonain päivänä ei enää tarvitse olla niin epätoivoinen. Agnesinkaan.
- Minä
Agnes on halpa itä-eurooppalainen lapsensa vanhemman suomalaismiehen vuoksi jättänyt lutka.Hyi helvetti!
- yrittää
Minä kirjoitti:
Agnes on halpa itä-eurooppalainen lapsensa vanhemman suomalaismiehen vuoksi jättänyt lutka.Hyi helvetti!
päästä pinnalle ja sitten suomalainen media ja varsinkin KATSO lehti heittää lokaa päälle oikein kunnolla...törkeetä mitähän katson vs.päätoimittajan
kaapista löytyis ku joku vähän penkois? yrittää kirjoitti:
päästä pinnalle ja sitten suomalainen media ja varsinkin KATSO lehti heittää lokaa päälle oikein kunnolla...törkeetä mitähän katson vs.päätoimittajan
kaapista löytyis ku joku vähän penkois?...jos ammattisairauksista mitään tietää, niin ehkä sieltä löytyisi pumpattava barbara, 50 litraa viinaa ja vuosien 1994-2005 Erotiikan Maailman vuosikerrat. Mutta niissähän ei ole mitään vikaa, mutta miettikää nyt, että joku viitsii olla ammatiltaan toimittaja.
- Paskaa
yrittää kirjoitti:
päästä pinnalle ja sitten suomalainen media ja varsinkin KATSO lehti heittää lokaa päälle oikein kunnolla...törkeetä mitähän katson vs.päätoimittajan
kaapista löytyis ku joku vähän penkois?Nuo lehdet jauhavat täytä paskaa! Saisvat lailla kieltää kummatkin ja lisäksi vielä Ohonkin!
- Mä vaan
No voi kamalaa,mitä siitä? Jos ollut töissä seksiravintolassa, ei tarkoita et ollut strippari tai prostitoitu. Haloo.
- Mä vaan
Oops, kirjoitusvirhe:((( Tarkoitin prostituoitu
- mistä sitä katsoo
Enpä ota sen enempää kataa Agnesiin mutta ihmetyttää kannanotot seksiravintoloita kohtaan. Kuinka moni niissä on käynyt ja kuinka moni tahtoisi käydä.Todennäköisesti niissä viihdytään koska niitä on mutta auta armias jos joku sattuu näkemään vierailun.
Ko baareja ei olisi jos niitä ei kukaan omistaisi ja pitäsi yllä.Tietenkin omistaja ja henkilökunta ovat aivan saastuneita kun tuollaista elinkeinoa pitävät yllä ja ihmisiä sinne houkuttavat!!!!
Suomessa ei hyväksytä kenenkään nousemista loasta. Parempi pysyä kastissaan.On se niin suuremmoista löytää ja hoksata kuinka ulkomailta tulee ihminen,nainen JOKA on SYNNYTTÄNYT aviottoman lapsen. (suomessahan saa abortin) ja ajatella kuinka se kehtaa esitellä laulutaitojaan vaikka on työskennellyt tarjoilijana.
Kyllä Suomesta löytyy ensimmäisen kiven heittäjiä! - mirkkkka
se vasta luotettavan tiedon lähde onkin!!ihmiset on niin hiton tyhmiä,että uskoo kaiken mitä tollaset paskalehdet kirjoittaa!!!ne saa sittä rahaa.
- Joumankin
Tekeekö aikaisemmat työpaikat hänestä jotenkin huonomman laulajan?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 922039
- 581203
Nainen, huomasitko kun muutin sinua?
Niin lyhyessä ajassa niin paljon. Mutta jotain muuttui minussakin. :/971095Poliisi losautti puukkohemmon hengiltä
Mitäs läks, heilumaan puukon kanssa eikä totellut käskytystä. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011361763.html2241088- 101036
Tämä kesä ei ollut vielä meidän
Olisihan se ihana viettää kesäiltoja kanssasi ulkona. Ei kai ollut vielä oikea aika. Ehkä kohtaamme vielä sattumalta jos64971IS Viikonloppu 12.-13.7.2025
Viikonlopun ratoksi Skyttä ja Kärkkäinen ovat taiteilleet 3.0 arvoisen ristisanatehtävän ratkottavaksi. Kenenkään ratko56929Mitä jos vaan tapaisit sen jota mietit
Jos se yksi henkilö on sinun mielessäsi niin entäs jos vaan menisit tapaamaan sitä, heti, samantien, miettimättä mitään.87895Sofiaa ei kelpuutettu Martinan kaveriporukkaan
Ibizalla lomailee Martinan kanssa ihan muut naiset.175878Teet tämän niin
Helpoksi, mutta silti niin vaikeaksi. Vihaan omaa saamattomuuttani, vaikka kaikki olisi saatavilla. 🩷🌸42810