Kertokaa ketkä katoitte ohjelman , että mitä kerrottiin.
Tuliko mitään selvyyttä Iinan ja Antin suhteesta ?
MISSÄ HE
17
19278
Vastaukset
- ...
KÖYHÄ! osta telkkari..
- Meikä
Mun telkkari hajos jonkun aikaa sitten, enkä aio ostaa uutta, enkä ostaa digiboksia, eikä oo ikävä telkkua. Laajakaistasta tulee viihdettä tuutin täydeltä, ilman mitään surkeatasoista paskaa.
- winter...
Ei siinä kerrottu mitään Antin ja Iinan suhteesta. Lähinnä ohjelmassa jokainen kilpailija kertoi siitä miltä tuntui palata arkeen ja saamastaan julkisuudesta.
Eipä siinä mitään sen ihmeellisempää ollut. - ei mitään uutta
näkyi vaan samat typerät naamaat
Ohjelmassa oli mukana kaikki kilpailijat poislukien Perttu. Mielestäni tämä oli paljon sisältörikkaampi ohjelma kuin Pertusta tehty "voittajan viikko". Tässä jokainen haasteteltu istuskeli rauhassa jossain kahvilassa tai kotonaan ja kertoili tuntemuksiaan kilpailun jäljiltä.
Mistään suhteista ei kukaan lähtenyt kertoilemaan, vaan enempi siis henkilökohtaisia mietteitä.- haloo
Ihan oikeasti......Turhia "julkkiksia" kaikki
- Susse
eilen sain Omenassa Pertun nimmarin ja joulun toivotukset - ihanaa ... !!!
- fiinu%
Hanna ja Timo olivat ainakin viime lauantaina Turkulaisessa ravintolassa, pussailivat siellä. Kun Hanna lähti vessaan, Timo löysi blondin kainaloonsa ja alkoi pussailla tämän kanssa. Sellasta.
- sinttuli96
arvaa mitä. Mä asun vihdissä ja mun velin kaverin veli on se Perttu. Mä oon nähny sen monta kertaa kirkonkylällä ja käyny jopa niillä sisällä mun veljen kanssa
- jovainjo
Outoa tehdä ohjelma noin muutaman päivän päästä jonkin kilpailun loppumisesta tuolla otsikolla. Hesarin kuukausiliitteessähän on samantyyppinen juttusarja pyörinyt jo vuosia ja sen Missä he ovat nyt -tyypit ovat todella olleet hukassa.
No, ehkä ohjelma on hyvä tehdä juuri nyt, sillä vuoden tai muutaman vuoden päästä kukaan ei kyseistä ohjelmaa katso ainakaan kilpailijoiden takia, koska ketään ei kiinnosta missä he ovat vuoden päästä. Joitakin kysymys ei kiinnosta nytkään, kuten ei kiinnostanut koko BB.- nakke
Mitäs outoa tossa on? Kukapa heitä muistaisi ja ketä kiinnostaisi tekemisensä puolen vuoden päästä?
Kaikki irti ilmaisista "esiintyjistä"..
- Bongailija
BB-Terhi oli eilen Ruoholahden Warehousessa :) Jonkun miehen kanssa ;)
- hääh
mitä sitte kai seki ny ulkona käy vai luulitko sen asuvan bb-talossa.
- ei kiinnosta
nimistäkään ei jääny mielee ku se idiootin näköinen perttu. En tiedä onks se idiootti, kun en seurannu ohjelmaa.
Discovery-kanavalta tulee Brainiac niminen ohjelma. Siinä on eukon kertoman mukaan tyyppi, joka oli englannin bigbrotherissa. No näin niitä turhia julkkiksia tehään...Ketä hei kiinnostaa mitä ne immeeset tekee nykyään...niitten 15 minuuttia julkisuudessa loppu siihen ohjelmaan!!!Joojooo saa olla kiinnostunut mut antakaa heille myös se yksityisyys mikä heille kuuluu..jooko???
- muuten aika
kivan näköinen juontaja & olihan se muutenkin hyvä;)
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?433040Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n352258Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari582171Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa802039Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh561757Poliisi tutkii keskiviikkoiltana Kiuruveden keskustassa tapahtunutta väkivallantekoa.
Itä-Suomen poliisi tutkii Kiuruveden keskustassa keskiviikkoiltana tapahtunutta epäiltyä väkivallantekoa. Tapaus on herä181563Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr641498Mika Poutala salasi osallistumisensa Erikoisjoukkoihin
Poutala ryhtyi ministeriksi 13.6.2025 ja 5.8.2025 ilmoitettiin hänen olevan seuraavalla Erikoisjoukot-kaudella. http441295Siis HYI OLKOON! Ihmiset, eikö enää ole mitään rajaa?
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/4142eeb2-a589-4109-a5d0-e8f341df585c "Susanna Penttilän seksibussi kauhistutta1261228Puuma Martina iski nuoren miehen
Martina ja Hajji Muhis oikealta nimeltään Muhammad Abdilrasoon hempeilivät Tallinnassa. Hajji 28 vuotias ja Martina pian163981